Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy év alatt milyen szintre...

Egy év alatt milyen szintre lehet elérni programozásban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb egy évem van arra, hogy összeszedjem magam anyagilag, és mivel vannak infós végzettségeim, a programozásra gondoltam, abból meg tudnék élni normálisan.


Eléggé balul alakult a sorsom, most költöztünk össze barátnőmmel, ő terhes, de én meg be sz..ptam egy elég nagy bírságot szerzői jogokkal kapcsolatban (+felfüggesztett böri), vonják a fizetésemet, hazaviszek kb 80-at. Albérlet+rezsi 60...


31/F



2016. szept. 9. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
72%

Legyél lelkes, az alkotás öröméért csináld, ne azért, hogy pénzt keress belőle (az majd jön utána). Próbálj saját projectet összehozni, amit szívesen csinálnál. Ne várd mástól, hogy segítsen tanulni, az internet rogyásig van oktatóanyagokkal, ezeket kutasd fel. Válassz ki egy népszerű nyelvet / platformot / technológiát, és arra koncentrálj. Tanulj meg angolul, ha még nem tudsz.


Egyébként a döntés jó, szükség van programozókra, és egy év talán elég arra, hogy juniorként felvegyenek valahova.

2016. szept. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%
1 év alatt elég jó szintre juthatsz
2016. szept. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!