Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Programozók/ Orvosok hog...

Programozók/ Orvosok hog értétek el a célt?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, hogy hogyan értétek el a kiszemelt célt?

Tehát, hogy milyen iskola kell hozzá? Mennyi ideig?

Mennyi idő után tudtatok munkába állni?

Menyi a havi Bruttó és nettó fizetés?

Mennyi a kezdő fizetés, és mikor van fizetésemelés?

Mekkora a legnagyobb összeg amit kézbe kaptok?/ legkisebb összeg?

Sokat kell dolgozni? (8-10óra??)

Nagyon fárasztó a munka?

Mindenre kiváncsi vagyok.

Irjátok oda légyszives hogy orvos vagy programozó. Más is nyugodtan hozzászólhat, csak inkább tapasztalatokra lenné kiváncsi.



2016. szept. 10. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
nem írtad, hogy SÜRGŐS
2016. szept. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert nem sürgős, van még 3 évem rá :)
2016. szept. 10. 16:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Valaki a masik kerdesben bedobta hogy legyel inkabb programozo mert az is jol keres, erre felteszed ezt a kerdest?


En bedobom azt hogy a villamosmernokok is jol keresnek, sot a gepeszmernokok is.


Na, akkor a kovetkezo kerdesedben mar ezek is benne lesznek?


Inkabb arra koncentralj hogy mi erdekel, mit akarsz csinalni az eletben, miben vagy jo, hol vannak az erossegeid es a gyengeid.


Az nem eletcel hogy sokat akarok keresni.

2016. szept. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem fog benne lenni. Sok mindenre vagyok kiváncsi sok minden érdekel, eddig is az orvosin gondolkodtam, de érdekel más is, szeretném tudni hogy mit miért és mennyiért.
2016. szept. 13. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!