Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pár hónapja végeztem cukrászké...

Pár hónapja végeztem cukrászként . Milyen lehetőségeim vannak munkavállalóként?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Szakmunkás képzőben szereztem cukrász végzetséget ami 4 es lett. Gyakorlati tapasztalatom van egy kevés de nem túl sok . Győrben vagy Budapesten hol kaphatnék állást? Olyan helyet szeretnék ahol tanítanak is mert egy jó tanárral a hátam mögött akár még híres is lehetnék. Ahol gyakornok voltam ott semmit nem tanítottak és folyton csak megaláztak . Ezért most valami jobbat szeretnék. Budapesten is szívesen vállalnék munkát de nincs hozzá tőkém hogy felköltözzek .és a családom sem tartja túl jó ötletnek hogy egyedül költözzek oda. De ha lenne esetleg egy lakótársam aki az elején még segít elhelyezkedi és közel is lenne az adott cukrászda akkor már én is besegíthetnék az albérletbe . Tudom hogy kicsit zavarosra sikerült de remélem a lényeg azért érthető. A válaszokat előre is köszönöm.

2016. szept. 15. 11:57
 1/4 anonim válasza:

Esetleg egy hostelben nem tudom... Érdemes lenne érdeklődnöd az ismerősi körödben, hogy keresnek-e albérlőt (ismerős ismerőse - megbízható).. Vagy ha gondolod csinálhatsz magadnak a facebook-on oldalt és süthetnél megrendelésre.. és a készíthetnél képeket, az így összegyűjtött pénzből kivehetnél egy kis lakást, vagy ilyesmi..

Sok szuper cukrászda van mindkét városban, talán Győr olcsóbb kicsit.. Nyílt(ak) új cukrászdák.. pl.:a Habcsók. Keress rá a facebook-on.

Addig is vállalj ha gondolod és spórolj az álmaidra :)

2016. szept. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Győrben kérdezd végig az összes cukrászdát, hotelt, vendéglátó helyet, hogy van-e felvétel.

Nálunk is elég sok kisebb, nagyon kreatív cukrászda nyílt az elmúlt években (hasonló nagyságú város, mint Győr). Ilyen helyeken szerintem jól lehet tanulni is.

Azért ne legyenek túl nagy elvárásaid. Úgy ne állíts oda sehova, hogy "akár még híres is lehetnék". Vagy hogy a lakótársad segítsen neked elhelyezkedni is. Ezek nem túl szimpatikus megnyilvánulások.

2016. szept. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Pedig egy jó cukrász aranya ér. Sok helyen olyan szar sütiket csinálnak, hogy ehetetlenek.
2016. szept. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Viszonylag kevés pénzért (N 150-160) ki fogod dolgozni a beledet.
2016. dec. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!