Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tehetek, ha a miskolci...

Mit tehetek, ha a miskolci mind-diák nem akar kifizetni?

Figyelt kérdés
A júliusi és augusztusi fizetésemet nem kaptam meg. Esetleg volt már valakinek hasonló gondja?

2016. szept. 18. 15:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit mondanak,miért nem fizetnek ki?

Van valami papírod róla, hogy dolgoztál ott?

2016. szept. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem mondanak semmit. Mióta szóvá tettem, hogy kellene már a pénz, azóta nem keresnek, nem is válaszolnak.

Van, persze aláírtam egy szerződést.

Amúgy a tescoban dolgoztam.

2016. szept. 18. 17:10
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

ingyenjogasz(.)hu


Sokat segíthet, pár nap várakozás meg már nem a világ.

2016. szept. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Akkor a tescónak mondd, az ottani főnöködnek, hogy nem kaptál bért, szóljanak a minddiáknak. Persze csak akkor, ha normális volt az ottani ember.

Aztán ha van szerződéses is, és nem akarnak fizetni: munkaügyi felügyelőségre bemenni, névvel panaszt tenni.

2016. szept. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Menj be személyesen, olyan nincs hogy nem válaszolnak.

Kaptál már előtte fizetést? Minden hónap legkésőbb 10-én az előző havi fizunak meg kell jönnie. Számlaszámot jól adtad meg? Vagy nem hányták el a jelenlétidet? Bár zsinórban kétszer erre kicsi az esély.


Velem eddig korrektek voltak és mindig időben jött a pénz.

2016. szept. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Biztos nem jött meg?


Én már jártam úgy egyszer, hogy nem kaptam meg az sms-t a banktól, mivel nem volt rajta pénz így nem vásároltam vele így onnan sem tudtam.

Kb 10 nap után bementem, hogy mi történt és ott derült ki, hogy Megjött a pénz csak baszott szólni a bank.


Bár nem ez a diákszvetkezet volt

2016. szept. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek! :)

Csak júliusban és augusztusban dolgoztam ott.

Még a számlaszámomat sem tudják. Mert amikor először bementem, akkor nem tudtam. Amikor másodjára mentem, akkor azt mondták még ráér, majd később bejövök és kitöltöm a papírt. Augusztus 10-én írtam hogy a számlaszám esetleg nem kellene-e mert, hogy már 10-e van. Nem nézte meg az üzeneten akinek írtam, szerintem kitörölte mert pár nappal később ìrt és akkor sem mutatta, hogy megnézte volna. Akkor amúgy azt írta, hogy mennék-e dolgozni, mondtam, hogy igen persze, majd ha már legalább tudják számlaszámomat. Azóta sem nézte meg. A telefont nem veszi fel.

Lehet, hogy én voltam a béna vagy nem tudom, de diákszövetkezetnél még sosem dolgoztam.

De köszönöm a tanácsot, holnap bemegyek személyesen. :)

2016. szept. 18. 19:03
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Hogyan adják oda a fizetésedet, ha nem tudják a számlászámodat?...
2016. szept. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
66%
:DDDD kéne a fizetés, de a számlaszámát nem adta meg. igazi zseni
2016. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Hűha utolsó kettőnek gratulálok!! Látom nem igen megy a szövegértés (jelzem 1. osztályos anyag, tehát ti valószínű nagyon okos emberek vagytok. ;))

Leírtam, hogy mióta jeleztem hogy bemennék kitölteni a papírokat, azóta nem hajlandóak velem beszélni. Ebből az értelmesebbje kikövetkezteti, hogy nem akarnak fizetni.

Gratulálok zsenikéim!! Majd ha 20 évesen az egyetemen 2 szakot végeztek egyszerre, lesz 2 nyelvvizsgátok, mellette pedig egyedül nevelitek a 4 éves húgotokat és a 12 éves öcséteket; na majd akkor talán beszélgethetünk arról, hogy kinek mennyi esze van. Addig inkább bújjatok el!!

2016. szept. 21. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!