Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi lehet a fizetés magánkl...

Mennyi lehet a fizetés magánklinikán recepciósként? Lent

Figyelt kérdés
Plasztikai és mindenféle bőrgyógyászati kezeléseket, műtéteket végző magánklinikáról van szó. Nagyon sok külföldi látogatja, a folyékony angol nyelvtudás alap. Emellett elvárás a felsőfokú végzettség is, további nyelvtudás előny. Én németül tudok még. Mennyire számíthatok?
2016. szept. 25. 21:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
150 nettó
2016. szept. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kifelejtettem egy fontosat!bruttó 300-350 et írtam bérigénynek, és behívtak ( vidékről költözöm, szóval nettó 200 szükségem van, hogy egyrészt megérje a költözés, másrészt hogy meg is éljek). Nem lenne jó "poén", hogy átutazom a fél országot, és közlik, hogy bocsi de nem annyi az annyi.
2016. szept. 25. 21:25
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig esélyes.
2016. szept. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
350 bruttóhoz nagyon fusza recepciósnak kell lenned, úgy hogy villants nekik valamit.
2016. szept. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Behívtak vagy felvettek? Nagyon nem mindegy, egy személyes beszélgetést vagy max. próbanapot jelent csak a behívás.
2016. szept. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát, folyékony angol nyelvismeretem van meg németül is tudok. Meg anyai ágon orosz származásom, szóval eltársalgok tört orosszal, ha ez számít. :D
2016. szept. 25. 22:10
 7/13 A kérdező kommentje:
CSak behívtak...de jó lenne ha annyi lenne az annyi, mert már legalább egy tucat interjún voltam BPn, és nagyon tele a tudatom h mindig átutazzam a fél országot, sokszor a semmi miatt ( vissza se jeleznek,v visszajeleznek de azonnal kellene kezdeni, pedig tudják h még nem ott lakom, stb)
2016. szept. 25. 22:11
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
És vannak orosz/német ügyfeleik? Felsőfokú végzettséggel meg három nyelvvel szerintem már ne recepciósnak menj.
2016. szept. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%
A mangánklinikák is közalkalmazotti bértáblát fizetnek.
2016. szept. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát, igazából csak az angol a tárgyalóképes. Az oroszomnak nem sok hasznát vettem, mert ahova kell, az is legyen tárgyalóképes. A nagymamám orosz volt, szóval tudok azért valamit, de nem érdekel annyira, hogy én ezt a kis konyhanyelvit profira fejlesszem, hogy lehet h lesz majd valami ebből.

Multihoz mehetnék valami szellemi szalagmunkára, de az annyira nem az én világom. Nem tudtam soha beilleszkedni ilyen helyre. Tudom ez az én bajom, de hanem muszáj nem akarok olyan helyre menni.

2016. szept. 25. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!