Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit érdemes kitanulni ha az...

Mit érdemes kitanulni ha az ember Írországba vagy Oroszországba tervezi a kiköltözést a jövőben és amivel jól is lehet keresni?

Figyelt kérdés

Az első szakmám asztalos és 27 vagyok.

Most kezdem az érettségit ami 2 éves lesz.


2016. szept. 30. 11:42
 1/3 anonim válasza:
az ír és az orosz nyelvet! a szakmunkások jól keresnek külföldön legyen az asztalos vagy festő mázoló bármi...
2016. szept. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Háát nem tudom... múltkor rákérdeztem Norvégiára.

Autószerelő szakmában egy hirdetésben annyi koronát akartak fizetni amennyi forintban átszámolva 1 000 000ft nettó. És azt írták itt, hogy ennyi pénz nem sokra elég. Tehát Norvégiában nem keres jól a szakmunkás?

2016. szept. 30. 13:01
 3/3 anonim válasza:
hát attól is függ hogy mekkora lábon élsz, norvégia drága ország úgy általánosan (bár nem sokat tudok róla) de amúgy attól függ melyik városba laksz, oroszországba is van olyan hogy abból az x összegből nem tudsz megélni de egy másik városba ugyanannyiból meg röhögve. de ha több lábon állsz az nem baj, legyél autószerelő vagy autófestő
2016. szept. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!