Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha Norvégiában akarok letelepe...

Ha Norvégiában akarok letelepedni akkor milyen szakmát érdemes kitanulnom érettségivel 30 évesen?

Figyelt kérdés

Tehát amivel értelemszerűen jól lehet keresni és el is lehet benne helyezkedni?


Én amúgy a Codecool-on gondolkozom ami programozást tanítana, gyakorlatorientáltat.


2016. okt. 3. 11:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tényleg érdekelne a programozás, akkor már rég elkezdted volna tanulni önszorgalomból. Könyvekből, weboldalakról, fórumokról össze lehet szedni minden szükséges tudást. Ha csinálsz pár referenciamunkát, utána a kutya nem kéri a papírt a tudásodról, főleg külföldön.
2016. okt. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én egy szót se írtam a korodról, mert az szerintem egyáltalán nem számít. Az számít, hogy itt keresed a válaszokat, ahelyett, hogy külföldi, erre a témára specializálódott oldalakat olvasgatnál. Vagy akár a hataratkelo.blog.hu-t a norvégiai tapasztalatokért legalább. Valamint nem lehet elégszer elmondani, hogy ha ez a terved, már ma kezdj norvégul tanulni :)
2016. okt. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
77%

Hidd nyugodtan, hogy azért, mert 18 hónapra lehúznak egy raklap pénzzel attól te programozó leszel (sicc!). De ettől még valakit 30 évesen NULLA MUNKATAPASZTALATTAL A SZAKMÁBAN kutya nem fog alkalmazni, el sem olvassák a CVdet.


Azt meg már mondtam, hogy folyékony angol és norvég nélkül ne is nagyon gondolkozz. De mivel kerülöd ezt a kérdést feltételezem egyik sincs...

2016. okt. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!