Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Itt egy cikk ami arról szól,...

Itt egy cikk ami arról szól, hogy bölcsészeket akarnak átképezni pár hónap alatt informatikusokká. Minek?

Figyelt kérdés

[link]


Mi a fenének? Nem inkább a munkanélküli infósokat kéne felvenniük? Dunát lehetne rekeszteni velük. Idióta egy gazdaságpolitikája van ennek az országnak.



2016. okt. 3. 16:35
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Egyébként tapasztalatból mondtok ilyeneket, vagy csak hallottatok/olvastatok valahol?
2016. okt. 4. 02:03
 12/37 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból. Aki nem tud elhelyezkedni az egy szerencsétlen, szociopata valószínűleg mélyen taszító kisugárzással és életgyűlölettel.
2016. okt. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Az országban 30% - os munkanélküliség van. Ennyi beteg ember lenne?
2016. okt. 4. 13:40
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

"Tapasztalatból. Aki nem tud elhelyezkedni az egy szerencsétlen, szociopata valószínűleg mélyen taszító kisugárzással és életgyűlölettel."


Valószínűbb, hogy csak egyszerűen nem felel meg a szakmai elvárásoknak.

2016. okt. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
@ bölcsészként, de 250nél általában többet. Infósként zavarna ez a fizu.
2016. okt. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

Bölcsészként keresel 250-et? Az szép.

Nekem is van pár bölcsészkaros ismerősöm és a nagy része mcdonald's-os vagy tescoban pénztáros.

2016. okt. 4. 15:05
 17/37 anonim ***** válasza:
30%-os munkanélküliség... :D Ha a közmunkát annak vesszük sincs 10% felett ne beszéljünk hülyeséget. (nem vagyok Fideszes, nem kérek privátot ilyen témában)
2016. okt. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

Amit hallasz, hogy 5-6 %-os a munkanélküliség. Az a regisztrált munkanélküliség. Mint már mondtam rengeteg munkanélküli embert ismerek és egyik sincs regisztrálva.

Sajnos jobban jár az ember, ha nem regisztrálja magát. Ráadásul benne van a közmunka és a külföldön élő magyarok is.

2016. okt. 4. 16:20
 19/37 A kérdező kommentje:

Ez a "levadásszák" azért tetszett. :D

Magyarországon vadásznak a munkáltatók. :D


Istenem de szép lenne! Engem is levadászhattak volna már. :D

2016. okt. 4. 20:00
 20/37 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem vagy sikeres az életben, nem kell magadat meggyőzni arról, hogy mindenkinek ilyen problémája lenne. Naponta hívnak fel többször, ha aktiválom a Profession-ön az önéletrajzom.
2016. okt. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!