Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A legtöbb munkahelyen ez a...

A legtöbb munkahelyen ez a normális? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem el egy irodában dolgozni és eléggé megdöbbentő volt számomra, hogy az egyetemet végzett kollégák olyan bugyuta marhaságokról beszélgetnek önfeledten, hogy kb. óvodás szint. És olyan semmi dolgokon képesek 10 percekig röhögni, hogy már nekem volt kínos. Ezek elvileg értelmes, intelligens diplomás emberek és kicsit elgondolkodtam, hogy ha ez a szint náluk manapság, akkor milyen a kevésbé művelt emberek szintje, bár az lehet, hogy sokszor inkább magasabb szinten van.. Más is tapasztalt már hasonlót?

2016. szept. 23. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Igen , ott is és egyszerűbb népeknél , de ott alattomosabbak és primitív a téma . Kevés az optimális rendesebb arc , a versengés megjátszás megy főként mindenhol . Külföldön is , nem kivétel ott sem .
2016. szept. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Nem lesz feltetlenul intelligens valaki a diplomatol.


A kevesbe muvelt emberek szintje szerintem akkor is atlagban lentebb van. Tobb iszonyat buta emberrel talalkozhattam a 8 altalanos vagy annyi se katergoriabol, nyilvan nem veluk fogok a bevandorlasrol vagy foldrajzol, kutatasokrol beszelni, de akkor is meglepett amikor valaki egy 100+125 osszeadast nem tudott fejben kiszamolni.


Vagy a helyesiras, amikor mar ugy irnak az emberek, hogy mien - biztosra megy, se "j" se "ly" nincs benne. Szornyi, amikor ilyet latok, ujsagot se olvas, hogy legalabb ott latna egyszer-egyszer, vagy mi? Tuti csak a tevet bamulja.

2016. szept. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Én multi(k) irodájában dolgozom már 4 éve, nem tapasztaltam, hogy óvodás szinten menne a beszélgetés.
2016. szept. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Engem az döbbent meg, hogy azt hiszed, a diploma egyenlő egy intelligens emberrel. Ez az egyik. A másik meg, neked mi a bugyuta, kínos téma így mégis?
2016. szept. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Én egy időben 3 30 év körüli nővel dolgoztam egy irodában. A szaros pelenkával meg a taknyos gyerekkel voltak elfoglalva 8-tól délután 4-ig. Nem volt más beszédtéma.
2016. szept. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Együttérzésem, nálunk a "tévéműsor-receptek-pletykák más munkatársakról" ment... (fele-fele arányban diplomás meg nem). Szerencsére már nem dolgozom ott.
2016. okt. 15. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!