Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kötelező csapatépítés munkaidő...

Kötelező csapatépítés munkaidőn túl?

Figyelt kérdés

Egy bankban dolgozom, ami jövő csütörtökre csapatépítő eseményt szervez. Egy állítólag jó hírű és elegáns étteremben lenne, korlátlan étel- (svédasztal) és italfogyasztással (alkoholos italok is).


Nekem aznapra programom lenne, és amúgy sem vagyok szociális típus, úgyhogy megmondtam, hogy köszönöm, de nem megyek. Viszont a főnökeim ragaszkodnak hozzá, hogy mindenki menjen, mert itt lesz néhány külföldi fejes. Én viszont nem akarok menni, nem vonz az ingyen kaja, ingyen pia, inkább lennék otthon este a családommal.


Kérdés, hogy lehet valami következménye, ha nem megyek?


2016. okt. 18. 19:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
20%
#6 azért mert te egy retardált munkamániás f@$kalap vagy, még nem mindenki olyan mint te!
2016. okt. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
#11 A retardált inkább te vagy, ha nem sikerült értelmezned azt, amit a 6-os akart üzenni a hozzászólásával. Melleseleg teljesen igaza van!
2016. okt. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond, #11-es biztos azok közé tartozik, akik folyamatosan nyavalyognak, hogy miért keresnek olyan sz@rul.


Egyébként én sem szeretem a munkahelyen élni az életem, nem túlórázom rendszeresen, de igen, van olyan, hogy este van egy meeting, hogy egy megcsúszó project miatt bent kell maradni pár plusz órát, okos ember tudja, hogy hol a határ a kihasznál a cég, a munkámániás vagyok, és a normális felelősségvállalás között.

2016. okt. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!