Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tud referenciát felmuta...

Hogyan tud referenciát felmutatni egy kezdő vállalkozás?

Figyelt kérdés
Enteriőr tervezőként szeretnék vállalkozást indítani (aki nem tudja röviden, valahol a lakberendező és a belső építész között helyezkedik el félúton) viszont értelemszerűen ennek van egy nagy hátolütője ami ennél a válallkozás tipusnál elengethetetlen, még pedig a referencia. Értelemszerűen a megbízó addig nem bíz meg, amíg nem látta, hogy mire számíthat tőlem, viszont addig nem tudsz mit felmutatni, amíg nem bíz meg valaki. Esetleg tippeket tudnátok adni abban hogy ezt a problémát hogy tudnám áthídalni? :)

2016. nov. 4. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pl úgy, hogy valakinek megcsinálsz ingyen egy munkát és tőle kérsz referenciát.
2016. nov. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
dolgozol ingyen, vagy csinálsz bemutató terveket saját fejből
2016. nov. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De valaki rám merné bízni a lakást referencia nélkűl? (még úgy is hogy ingyen csinálom) Vegyünk pédnának titeket, ha ti beálítanátok hozzám, és én közölnám hogy nincs referenciám de ingyen még is elválalnám azért emrt nekem jo reklám nektek meg ingyen van, akkor megengednétek hogy így dolgozzak a házatokon? ezen felül egy másik kérdés, érdeklődnék hogy ilyen esetben az anyagkölcséget is nekem kéne állnom, vagy kizárolag a munkadíjam lenne ingyen?
2016. nov. 4. 18:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert ha az anyagkölcséget is nekem kell állnom az sok esetben súlyos milliókba is fájhat..
2016. nov. 4. 18:52
 5/5 HSz76 ***** válasza:
81%

Az ingyen alatt azt értik, h munkadíjat ne kérj.

Amásik megoldás, h elmész dolgozni egy céghez, és amit ott csinálsz, azt a vállalkozásod referenciájaként is feltüntetheted.

2016. nov. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!