Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hajón milyen dolgozni?

Hajón milyen dolgozni?

Figyelt kérdés

A közeljövőben szeretnék letenni egy mixer-barista-flair képzést és 1-2-3 éven belül hajóra is szívesen mennék. Persze így vagyok vele mert nem tudom hogy pontosan milyen egy hajón dolgozni.


Az lenne a kérdésem hogy milyen egy hajón a barista élete, mivel eddig csak nagyon rossz dolgokat olvastam a hajózással kapcsolatban. Mindenhol úgy bánnak az emberrel mint a kutyával vagy ez ugyan úgy függ a főnökségtől mint minden más munkahelyen?


Aztán ha meggondolnám magam és mégse szeretnék hajózni, eltudok helyezkedni itthon ezzel a "végzettséggel"? Kb mennyit keresnék vele?


Elsősorban tapasztalatok érdekelnek, a laikus vélemény nyilvánítástól ha lehet tartózkodunk :)



2016. nov. 16. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:

heti 6-7 nap legalább 12 óra munka.

ha pihenni akarsz beteget jelentesz.


ku.va kemény 4 hónap. hazajössz kb másfél két millával. amiből el is versz pihenésre 3-5kilót egy hónap alatt...

2016. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a választ. Azt tudom hogy sokat kell dolgozni, szerintem ez telesen korrekt, de elsősorban a bánásmódra vagyok kíváncsi.

Nameg sok tapasztalatot olvastam, de mindegyik pincér, vagy ilyen kisegítő szerűség volt. Barista ként is annyira rossz lenne?

2016. nov. 17. 22:58
 3/3 anonim válasza:

én április körül megyek ki. még nem voltam korábban, de egy barátnőm az előző szezont lehúzta.

bánásmód, hát.. nyilván hajó függő. a barátnőm (szobalány volt) elmondása alapján voltak normális főnökök, és voltak kiállhatatlan, bunkó fajták is, akik lenéztek mindenkit, aki nincs valami vezető pozícióban..

de szerintem ez a legtöbb munkahelyen így van.

flegmák, bunkók mindenhol vannak. legalább 1. :D


kíváncsi vagyok már én is erre. ez a heti 7 nap meló, minden nap 12 óra kicsit el van túlozva.. persze, a barátnőm is mondta, hogy volt, hogy 12-16 órán át is folyamatosan dolgoztak, pörögtek.. de volt olyan is, hogy délután 4-től szabad volt egészen másnap reggel 8-ig!


tehát nem MINDEN NAP van 12 óra meló... csak a legtöbbször. :) :DD


én is szobalány leszek, korábban dolgoztam már Pesten hotelban takarítóként, ott ugyan csak 8 óra volt, de kibírható.


a baristáról nem tudok nyilatkozni sajnos. :(

2017. febr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!