Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tudom kivedeni, hogy...

Hogyan tudom kivedeni, hogy meglopjon a fonokom?

Figyelt kérdés

Nemreg alairattak velem egy jelenleti ivet, amin az szerepelt, hogy kivettem az eves szabadsagok nagy reszet. Valojaban egesz evben egyetlen napot sem hianyoztam, se szabadsag, se tappenz, semmi.

Ugy volt, hogy honap vegen majd kifizetik a szabadnapokat, de ez nem tortent meg, igy gyakorlatilag lenyulnak egy havi fizetesemnek megfelelo osszeget.

Mit lehet ez ellen tenni?



2016. nov. 21. 19:45
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
utólag sírni, hogy hülye voltál...
2016. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Oké, akkor mesélj okostojás, mire hivatkozzon? VAn papírja a cégnek arról, hogy kiadta? VAn, aláírva. Egyéb kérdés?
2016. nov. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

kérdező:


lol, jó hogy nem az volt a papíron hogy eladod a veséd.. azt is aláírtad volna olvasás nélkül.

2016. nov. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem!

"alojaban egesz evben egyetlen napot sem hianyoztam, se szabadsag, se tappenz, semmi. "


tehát zéró szabadnapod volt.


"Ugy volt, hogy honap vegen majd kifizetik a szabadnapokat, de ez nem tortent meg, igy gyakorlatilag lenyulnak egy havi fizetesemnek megfelelo osszeget. "


Mit fizetnének ki, ha nem hiányoztál? Miért írtad alá? Azért perelheted, mert nem fizetett ki szabit amit ki sem vettél.


Amúgy magadra vess, jó féghez mentél. A munkáltatókat lázítsd a főnökök ellen, sztrájkoljatok.

2016. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Ezért nem fogok Mo.-on dolgozni soha.Megyek külföldre(Hollandia)
2016. nov. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
En is!
2016. nov. 21. 21:28
 7/9 A kérdező kommentje:
Meg egy dolgot hagy kerdezzek meg: mi tortenik, ha ezutan a fonok akarata ellenere kiveszem ezeket a szabadsagokat? Ha kirugnak, gondolom, akkor is le kell tolteni a 30 napos felmondasi idot.
2016. nov. 21. 21:35
 8/9 anonim ***** válasza:
68%

"En is!"


Te ha ennyire hülye vagy, akkor hiába mész külföldre, ott is lehúznak.

2016. nov. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Meg egy dolgot hagy kerdezzek meg: mi tortenik, ha ezutan a fonok akarata ellenere kiveszem ezeket a szabadsagokat? Ha kirugnak, gondolom, akkor is le kell tolteni a 30 napos felmondasi idot."


A kirúgás azonnali hatályú felmondást jelent, ami attól azonnali, hogy nincs letöltendő felmondási idő. Viszont lehet egyéb szankciója, pld. kártérítés, ha olyan jellegű indokkal rúgtak ki, ami ezt megalapozza.

2016. nov. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!