Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkahelyek vannak,...

Milyen munkahelyek vannak, ahol nem kell emberekkel kommunikálnom?

Figyelt kérdés

Se munkatársak, se ügyfelek, vásárlók stb.

Maximum a főnök, de az se lihegjen a nyakamba folyton.


2016. nov. 30. 07:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen max. akkor van, ha egyéni vállalkozó vagy. De ügyfelek nélkül éhen halsz, ha meg vannak ügyfelek, velük azért illene kommunikálni...
2016. nov. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Utcaseprés, parkoló őr, mezőgazdasági munkás, buszsofőr, stb.


Én régen Londonban voltam szemétszedő kertvárosban, egy álom munka volt :) Csak nulla fizetés. Nem volt munkahely ahova bekellett járnom, minden napra megvolt a területem, reggel csak leszálltam a buszról, és kezdtem dolgozni. Ami annyiból állt, hogy jártam az utcákat, és zsákokba szedtem a szemetet. Ha lejárt a munkaidőm, egyszerűen felültem a buszra és mentem haza. Senkinek semmit nem kellett jeleznem, a főnök minden nap autóval körbement ellenőrízni, de néha 1 héten keresztül mindig elkerültük egymást.

Az 1 órás ebédszüneteket szép parkokban töltöttem, szerettem egész nap sétálni, hihetetlen nyugodt munka volt.

De már rég hazajöttem, itthon egy multinál vagyok irodai munkás, egésznap egy helyben ülök, 1000 kollégával körbevéve. Kicsit más ez, de hát nem akartam egész életemben minimálbérért szemetet gyűjteni. Így is kamuznom kell az önéletrajzomon :)

2016. nov. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sírásó, temetőgondnok,
2016. nov. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
patológia.
2016. nov. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Olyan, hoyg munkatársak se legyenek, elég ritka... apukám raktáros, na ott aztán nem kell sok emberrel kommunikálni. A főnök ilyen időben ki se dugja az orrát a fűtetlen raktárba, csak a kollégákkal "kell" beszélgetni, ha pl egyik nem találja, a másik hova pakolta el az árut. Meg amúgy néha elmesélnek egy-egy sztorit, de mivel kevesen vannak, munka meg akad bőven, nincs nagyon idő ilyesmire. Vásárlók nincsenek, max a kamionsöfőrrel váltanak pár szót, de vele is csak az találkozik, aki árut vesz át.
2016. nov. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszer jelentkeztem egy labor aszisztensi munkara.

Az interju utan mindjart meg is mutattak mit kellene csinalni.

Egy telep hatso epuleteben kezdes reggel 8 kor. Akkor hoz egy eber 3 zacsko gabonát abbol kellett 100-100-100 szemet kivalogatni, megnezni őket nagyitoval. Volt egy tablazat hogy miket kell megvizsgalni rajta. Ebbol starisztikat csinalni es a mintakat eltenni.

Ha vege a munkanak mesz haza. Masnap ujabb mintakat kapsz amibol ismet mondjuk 300 szemet kell kiszedned.


Kerdeztem, hogy legalabb radiot hallgathat e az ember. De azt mondtak nem, mert az elvonja a figyelmet :D

Megkoszontem es nem vallatam a munkat.


Lehet neked tetszett volna..

De en mar a gondolattol is rosszul voltam.


Jah es meg csak térerő sem volt abban az epuletben...

2016. nov. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!