Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki végeztek otthoni munkát...

Aki végeztek otthoni munkát ami nem átverés mi volt az?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok meg, mert megbízható, nem átverésről szóló, otthoni munkát szeretnék akár online munkát.Gyeden vagyok, diplomás vagyok, de nem baj ha nem kell hozzá.
2010. máj. 1. 11:17
 1/7 anonim válasza:
Sajnos mindegyik átverés volt... :(
2010. máj. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az egyetlen ami nem átverés volt,az ismerős nyomdának bedolgozás,kb 2 évig volt,havi 200ezret is kerestünk vele 2en anyával

sajnos megszünt ez is,gépesitették...

2010. máj. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyöngyfűzéssel dolgozgatok itthon..Nem panaszkodom,mert eddig rendesen fizettek..

De nem hirdetés útján hanem egy kedves ismerősöm ajánlotta..

Hirdetés útján még én sem találkoztam valós munkával,pedig éveken át kerestem...

2010. máj. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mosás, főzés, mosogatás, takarítás....


Teszvesz, vatera

2010. máj. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha fizetni kell valamiért, az már legyen gyanús. Ha csak annyi a leírás, hogy "adminisztratív" (tehát egy s***hülye is képes megcsinálni) az is legyen gyanús. A "borítékolás" szintén nem a tiszták közül van.
2010. máj. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy volt, amit végeztem egy ismerős által, az adatrögzítés volt és nem volt átverés, de a szememet kinéztem a helyéről, és kerestem vele 5000 ft-ot. Sohatöbbet.
2010. máj. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia!


Próbálj freelancer munkákat. Ehhez persze nem árt tudni angolul!


[link]

Van ezen kívül is még sok hasonló oldal. Sokféle munkalehetőség van, és ezek nem átverések. Ráadásul többet is fizet, mintha hazai cégnek dolgoznál.


Remélem ez segít!

2010. máj. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!