Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szeretnék otthonról mellékállá...

Szeretnék otthonról mellékállásban dolgozni gyes mellett. Nagyon sok hirdetést olvastam, de mindegyik átverés volt. Ti milyen munkát végeztek otthon mellékállásban?

Figyelt kérdés
Gépelés, adatrögzítés, bedolgozás, stb-re gondoltam. Számítógép, internet, nyomtatóm, szkennerem van.
2011. máj. 25. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Dolgozzál rendes munkát, heti 36 órát nem meghaladóan. Vagy írjátok meg úgy a munkaszerződést, hogy heti 36 órában ott bent, a többit meg otthon.

Abban hiába reménykedsz, hogy majd ilyen "netes, otthon végezhető" munkából fogsz megélni.

Ha lennének ilyen lehetőségek, én is meg mások is csinálnám, munka mellett. Sőt, be se járnék dolgozni, ha egyszer otthonról is megkereshetem ugyanazt a pénzt.

2011. máj. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pályázz meg asszisztensi munkákat! Manapság sok helyen nem elvárás, hogy benn ülj, mert interneten megkapod az anyagot. Persze ezt érdemes tisztázni a felvételkor.
2011. máj. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!


én fajátékok értékesítésével foglalkozom. Tanácsadóként katalógusból árulom a termékeket, mint az avonnál ugyanúgy. Ha érdekel írj privit és írok róla többet.

2011. júl. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!