Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha megkérdezik állásinterjún...

Ha megkérdezik állásinterjún hogy miért engem vegyenek fel és ne a normális jogászokat, akik most végeztek akkor mit mondjak?

Figyelt kérdés

2016. dec. 4. 13:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
ha erre nem tudsz mit mondani, akkor nem vagy alkalmas a munkára!
2016. dec. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Miért nem?
2016. dec. 4. 14:07
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Ha nem tudsz erre válaszolni alkalmatlan vagy a munkára. Ugyanis egyedül te ismered az erősségeid, előnyeid, amik kellenek a munkához. Ezt tudnod kell kihangsúlyozni az interjún. Ha nem megy, ott komoly baj van veled.
2016. dec. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy normális jogász?

Te normálatlan vagy?

2016. dec. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
És ha olyan erősséget hazudok magamnak ami nincs is?
2016. dec. 4. 14:17
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez a "normális jogász" kifejezés azt jelenti, hogy a leendő munkahely jogi végzettséggel rendelkező "normális jogászt" keres, te pedig még a jogi egyetemnek a közelében sem jártál,

... miért is gondolod, hogy egyáltalán megfelelsz nekik???


Persze, ha már te is elvégezted a jogot, és a fenti kérdésre pl. azt válaszolnád, hogy: azért mert én vagyok a legjobb!!! de ezt azért el is kellene hinned magadról... no meg később bizonyítanod. Menni fog?

2016. dec. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a normális jogász szöveget én sem értem.
2016. dec. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

"Ha ez a "normális jogász" kifejezés azt jelenti, hogy a leendő munkahely jogi végzettséggel rendelkező "normális jogászt" keres, te pedig még a jogi egyetemnek a közelében sem jártál,

... miért is gondolod, hogy egyáltalán megfelelsz nekik???"


Nekem már 50 sikertelen állásinterjúm volt. Miért ne olyan jogászt vegyen fel akinek még nem volt sikertelen állásinterjúja?

2016. dec. 4. 14:24
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Mi az hogy normális jogász?

Te normálatlan vagy?"

xdddddddd

2016. dec. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Na szóval, oda mész az interjúra és akivel interjúzol ezt kérdi tőled, - Na szépasszony árulja el nekem miért magát vegyem fel, és ne a frissen végzett jogászkát ?


Ilyen hülyeségeket kérdeznek, tényleg (?)


Én erre azt mondanám; miért, miért (?) azért mert én vagyok a Superman.

2016. dec. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!