Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit költesz havonta...

Mennyit költesz havonta élelmiszerre?

Figyelt kérdés

2016. dec. 4. 16:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

#9: Szerintem túlzás azt mondani, hogy én főzök magamra. :D Rántottát vagy bundás kenyeret elkészíteni nem nagy tudomány, annak idején 5-10 perc alatt tanultam meg, időben is hasonló.

Egy tasak rizst megfőzni vagy gyorsfagyasztott csirkemellfilét kisütni sem nagy kunszt, leírás alapján csináltam már elsőre is.

2016. dec. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Általában zöldségekből csinálok magamnak enni. Spenót, cékla, karfiol, padlizsán stb. Csirkét szoktam venni ritkán halat. Tojást is eszek. Most télen pedig rengeteg narancsot facsarok ki igy megvan a gazdag C vitamin ellátásom:)

Én nem Magyarországon élek, Dél-Europában ahol ezek a termékek olcsóbbak mert helyben termelik őket. Igy sokkal több pénzem marad meg más dolgokra. Édességeket nagyon ritkán szoktam és a péksütit is kerülöm ahogy az üditőket is.

Konkrét összeget nem tudok írni de 100-150 eurónál biztosan nem több havonta. Több napra fozok igy evvel is spórolok (egyedül vagyok).

25n

2016. dec. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
35-40 ezer. Egyedül élek, minden munkanap kajáldába megyek, ami kb egy ezres naponta.
2016. dec. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
100 körül, plusz az étterembe járkálás. Hobbim jókat enni, szeretem a különleges alapanyagokat, egy átlag hétköznapi ebédet is jó feldobni azzal, ha borjúnyelvet vagy cápasteaket eszik az ember.
2016. dec. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Havi 50eFt, ebben minden kaja és ital benne van. (Csak mentes ásványvizet iszom). Igyekszem egészségesen táplálkozni.
2016. dec. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Havi 100-150 körül, 2 főre.
2016. dec. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!