Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek meddig fogják...

Szerintetek meddig fogják tűrni a szüleim, hogy csak itthon ülök? 22F

Figyelt kérdés

Idén júniusban végeztem az egyetemen (BSc), de azóta se találtam semmi munkát, igaz nem is nagyon keresek, mert a szakmámban nincs lehetőség, betanított munkásnak vagy közmunkásnak meg nincs kedvem elmenni. Most ott tartok, hogy vagy megyek tovább MSc-re jövőre vagy elkezdek egy másik BSc-t, ami piacképesebb. Viszont erre tőkém nincs, hogy még 2-3 évig finanszírozzam, szüleim pedig már nem fogják. Szóval most csak így itthon ülök lassan fél éve, nem nagyon csinálok semmit, dolgozni nincs kedvem csak irodai melót, napi 8 órában, itt helyben. A továbbtanulással pedig úgy vagyok, hogy jó lenne, de már attól is elment a kedvem teljesen.

Szóval szerintetek mikor döntenek úgy, hogy elegük volt belőlem és mehetek a hajléktalanszállóra? Addig még kiélvezek minden percet, amíg itthon lébecolhatok, aztán lesz ami lesz, lehet felakasztom magam.


2016. dec. 7. 15:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ráadásul már fizetnem kellene a TB-t is, ami havi 6-7000 körül van, aztán diákhitelt is törleszteni, szintén ennyi havonta, de miből..szüleim meg nem fizetik.
2016. dec. 7. 15:22
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Ez minden nap kiirod, te szerencsetlen idiota?
2016. dec. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Na húzzad fel a seggedet kisfiam nagyongyorsan és takarodjál kifele a faleveleket összeseperni! Apád
2016. dec. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

"igaz nem is nagyon keresek" LOL


Nehogy azt mond már, hogy egyetemi végzettséggel, csak ilyen helyre vennének fel, mint betanított munkás....


Én mindig abba botlom bele, hogy tök mindegy miből, csak legyen papír, mert a munkáltatók szerint tartást ad, és akinek van, nyilván kompetens ember...

2016. dec. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
én ismerek olyat ki 5 diplomával raktáros.
2016. dec. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinalsz? Gyakorizol ? Ez jo időtöltes nem? 😉
2016. dec. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Lehet msc-vel se fognak felvenni sehova. Te mondtad hogy a szakmadban nincs lehetoseg. Akkor meg?
2016. dec. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Eláruljak egy nagy titkot?


Az, hogy mire viszed az életben, a legkevésbé függ attól, hogy milyen "papírod" van, hány helyről.


Annál inkább attól, hogy mi van a fejedben, hogy mit akarsz, mi a célod és hogyan látod magad 5, 10, stb év múlva.

2016. dec. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hidd el igaza van az utolsónak!!! tudományosan bebizonyíott!! olvasd el vagy ird fel magadnak amit az előttem levő válaszoló leirt és higyj magdban ! képes vagy rá és sikeres lehetsz ha akarsz ! HAJRÁ
2016. dec. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tudományosan bizonyított, hogy ha van protekciód, mindegy milyen papírod és hány év tapasztalatod van, fel fognak venni és utána mondhatod, hogy milyen faxagyerek vagy. Az is bizonyított, hogy 10-ből 7 állást ismerős utján töltenek be.
2016. dec. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!