Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a munkáltatói hozzáállásról? Miért mondtak mást, mint ami van?

Figyelt kérdés
Bementem interjúra, magyar cég, külföldi érdekeltséggel. Mielőtt mentem volna, azt mondta az illető, hogy ő nem szereti, ha sokáig benn vannak az alkalmazottai, nem akarja, hogy zombik legyenek. Meg hogy csak egy körös az interjú. Bérigényt is kért, amit mondtam. Szóval bementem az interjúra. Ahol kiderült, hogy azért rendesen van túlóra, mert bár nem éjszakázunk benn, reggel nyolctól kb hatig mindig benn vannak. elmondta kb ugyanazokat, amiket már telefonba is, és én is elmondtam ugyanazokat mint amit telefonban is. Mondta, hogy írjak majd neki emailben egy bérigényt, azért nem ott mondtam, mert mások is voltak ott...furcsálltam, mert már mondtam bérigényt, ezt mondtam is. Azt mondta, nem baj, most ezek fényében gondoljam át még egyszer, és írjam meg neki..nos, kb semmi újat nem tudtam meg, max azt h 40 óra helyett alsó hangon is 50et dolgoznak.Azt mondta, a bérigényem meghatározza, h továbbjutok-e a második körbe.
2016. dec. 13. 11:31
 1/4 Nosco ***** válasza:
100%
Mondj olyan nettó bért ami szerinted reális ennyi túlórával.
2016. dec. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Olcsójánost keresnek.
2016. dec. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
AHOL én voltam ott is négyig lett volna a munkaidő és igazából vagy nyolcig kellett volna ha jót akartam volna magamnak persze túlóra semmi majd lesz jutalom. ami mondjuk ahogy megtudtam végül is az összegyűjtött túlórákat fedezte volna szinte. akkor ez milyen jutalom? jah, és azt számlázd le egyéni vállalkozóként hogy ne legyen neki plusz adója utána. pfff teljesen hülyének nézik az embereket sok kis cég amúgy.
2016. dec. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jah és ha egyéni vállalkozóként nem számlázol másnak csak 1 helyre, akkor a nav joggal feltételezi a bújtatott bért, amiért ráadásul meg is büntetnek.


Amúgy nem egyedi eset, mindenütt ez van elhúzzák a mézesmadzagot, aztán meg jön a fekete leves. A kicsit korrektebb helyeken ez az interjún derül ki, és ha nem vállalod ott felállhatsz, de a többségnél akkor jönnek elő, ha már munkába álltál. Akkor meg már ciki elmenni,de a lehetőséged megvan próbaidő alatt bármikor elmenni. Az igazán g*ci cégek megvárják a próbaidő végét és utána szopatnak be.

2016. dec. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!