Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok olyan külföldi oldalt...

Tudtok olyan külföldi oldalt ahol utána lehet nézni a csapatoknak?

Figyelt kérdés
Olyan külföldi vagy akár hazai oldalt keresek ahol utána tudok nézni hogy az adott mérkőzésre , kiket visznek ,milyen formában vannak , sérülések stb . Sportfogadáshoz lenne rá szükségem.

2016. máj. 12. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Több ezret találsz.Gugli ! Persze nem ártana tudni külföldiül.
2016. máj. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Értem, akkor már csak egy kérdésem lenne , ez az oldal mire való? Mert ha a te szemszögedből nézzük akkor felesleges ez az oldal mert a "gúgliba" minden megtalálható .

Én nem találtam , 2 nyelven tudok társalgási szinten + természetesen az anyanyelvem a magyar , kérlek ne oszd az észt ha kielégítő választ nem tudsz adni. De már írtak privát üzenetet , mert volt olyan aki segíteni szeretne nem pedig felesleges hozzászólást írni mint te !

2016. máj. 13. 13:30
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja és persze olyanok válaszára voltam kíváncsi akik használnak ilyen oldalakat és arra hogy nekik mi vált be.

Nem is értem hogy az ilyen ember boldogabb lesz attól ha valahova oda írhatja hogy googleban megtalálod ? Persze mindent meg lehet ott találni ... de akkor minek van ez az oldal ? Mert kíváncsi vagyok kinek mi vált be ! d

2016. máj. 13. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!