Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen diákmunkát és milyen...

Milyen diákmunkát és milyen diákszövetkezetet javasoltok?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, és szeretnék valami diákmunkát, csak még diákmunkán úgy sose dolgoztam. Dolgoztam már, csak nem diékmunkán. Ezért is kérdezem, hogy átlagosan a diákszövetkezet von-e pénzt a fizumból, és ha igen, mennyit?

Valamint milyen diákmunkákat ajánlanátok? Az elképzelésem az, hogy heti 3x szeretnék 8 órát dolgozni, és lehet most nevetséges dolgot mondok de szeretnék azért brutto 1000 forint körül megkapni óránként. Igen óránként, nem havonta:D

Valamint még az lenne a kérdésem hogy villanyszerelést tanulok, és szivesen dolgoznék a szakmába diákmunkán, létezik e olyan?

Köszönöm.



2017. jan. 1. 15:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!