Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sok ember miért nem mert...

Sok ember miért nem mert kiállni magáért előrelépés ügyben?

Figyelt kérdés

Sokaknak, meglehetősen szervilis a magatartása.


Én diploma után, egy középfokú végzettséggel elvégezhető munkakörbe kerültem.Természetesen felvételkor mondták többször, hogy van előrelépési,fejlődési lehetőség.

Ebben a munkakörben dolgoztam 1 évet.


1 év után úgy döntöttem, váltok.Viszont, előtte bementem a főnökhöz és mondtam, hogy van-e valami előrelépési lehetőség, mivel váltáson gondolkodom.Persze, nem fenyegető hangnemben, csak leültünk beszélgetni.

Rá kis időre kaptam is előrelépést.Létrehoztak egy új pozíciót.


A cégek menedzsmentjei nagyon nagyra tudják értékelni, hogyha egy munkavállaló kiáll magáért és egyáltalán bemer menni a főnökhöz megmondani, hogy neki jobb pozíció kell, fejlődni akar.



2017. jan. 7. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nekem pedig sokszor mondták állásinterjún, hogy ehhez a munkához érettségi is elég lenne, mégse vettek fel. 50 sikertelen állásinterjúm volt eddig. Jogász vagyok.
2017. jan. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
#imposztorSzindroma
2017. jan. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Csak ez nem mindehol így megy!

Valahol azt mondja a főnök még a kedvelt alkalamzotjának is bocs de ennyibe álapotdunk meg akkor mostmár dolgozz ennyiért!És itt nem egy kis vállakozásról van szó!

2017. jan. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Multinacionális cégnél, meg szívesen előléptetnek, hogy csinálj 2x annyi munkát, de nem adnak különösebb fizu emelést mellé. Aki pénzben akar többet keresni, az állást kell sajnos váltson ilyen helyeken.
2017. jan. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Van ahol nincs igazán előrelépési lehetőség, másrészt ahhoz tényleg mutatnod is kell valamit. Kell hozzá megfelelő céltudatosság, hozzáértés és önismeret a munka terén.
2017. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!