Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tudok kezdeni manapság...

Mit tudok kezdeni manapság egy sima érettségivel? Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Van egy érettségim, jelenleg egy programtervező info FOSZ képzésen vagyok, de most van vizsgaidőszak, kezdjük azzal, hogy programozást még kb nem is gyakoroltam, az egész dolog nem jön be. Legszívesebben itt hagynám, de mit tudok csinálni? Már 20 éves vagyok, nemsokára töltöm a 21-et, és se munkám, se pénzem, és még a szakom is egy s..zar nekem.
2017. jan. 9. 11:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Sehol, semmilyen ismerősöm sincs, külföldre sem tudok menni dolgozni.
2017. jan. 9. 11:48
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát legelőször is ülj le és kérdezd meg magadtól, mi az, amit a legszívesebben csinálsz? Aztán, ha kitaláltad, akkor kezdj el keresgélni a neten: ha van olyan jellegű képzés, akkor ugorj neki, ha nincs, akkor mélyülj el a témában, keress azzal kapcsolatos állást, stb. Előtted az internet, számtalan lehetőséggel!!

Nekem pl. - bár nem vagyok már fiatal - de pont az a "problémám", hogy annyi mindent csinálnék, de nincs időm rá...

2017. jan. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: és az lemaradt: azt a program-info-izét meg fejezd be, akkor is, ha "nem jön be"
2017. jan. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!