Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha elvárás a hallgatói jogvisz...

Ha elvárás a hallgatói jogviszony de nekem nincs akkor kizárt hogy felvesznek?

Figyelt kérdés
Középiskola után nem vettek fel egyetemre szóval egy évet itthon maradok és dolgozok, találtam egy jókis részmunkaidős állást de az elvárások között van a nappali hallgatói jogviszony ami ugye nekem nincs. (nem azért most keresek munkát mert eddig otthon ültem, van egy "munkahelyem" ahol a főnök egy hónapja azt mondta majd hív ha van mit csinálnom... azóta is hív szóval meguntam hogy ülök a seggemen és várom mikor tudok dolgozni hogy fizetésem is legyen) anya elmagyarázta hogy azért kell nekik így ember mert így apnak valamilyen támogatást. Ez akkora hogy tényleg sokkal jobban megéri nekik vagy attól még van esélyem ha jelentkezek?
2017. jan. 10. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez szerepel az elvárások között, akkor nekik nyilván fontos a támogatás. Szóval nem téged keresnek.
2017. jan. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Esélytelen. Diákból is fog jelentkezni kismillió, azért adták mert feltételként, mert csak olyant alkalmaznak, akire kapnak támogatást.
2017. jan. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szerintem teljesen egyértelmű...
2017. jan. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!