Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valaki a közalkalmazotti...

Ha valaki a közalkalmazotti bértábla alapján kapja a fizetését, az ugyanannyit fog keresni diplomával, mint 8 általánossal?

Figyelt kérdés
Érdekel a kérdés, hogy ez, hogy van most? Semmi épkézláb bértáblát nem találok, hogyha valami B kategóriában van, ugyanannyit keres (161eFt bruttó), mint akinek egyetemi végzettsége van?

2017. jan. 11. 19:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Üdv! Detto én is ugyanebben vagyok, számomra felfoghatatlan. Magam részéről ezt nem tudom elképzelni. Ha ezt az alattomosságot meg merik tenni, akkor nem csoda, hogy mindenki elhagyja kis hazánkat. Bocsánat, de nem azért tanultam 2 évig kő kemény matekot, áramlástant, mechanikát, hogy aztán egy épp leérettségizett kisdiák fizetésével egyenértékű legyen a kerestem.
2017. jan. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!