Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Közalkalmazotti bértábla?

Közalkalmazotti bértábla?

Figyelt kérdés
Honnan lehet hiteles forrásból leszedni az aktuális évi közalkalmazotti bértáblát? Konkrétan az egészségügyi dolgozók bérezése érdekelne 2016-ra. A hiteles forrás alatt valamilyen gov-os oldalt értek, nem ilyen random gazdasági oldalt.

2016. ápr. 24. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

2003. évi LXXXIV.

törvény

az egészségügyi tevékenység végzésének egyes kérdéseiről

Hatályos: 2016.01.01 -


[link]


A törvény gondolom jó lesz, bár nem gov-os oldal annak 1,2 mellékletei a bértábla.

2016. ápr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem csak a törvény 2003-as, a bértábla is . A másik pedig az, hogy C, D, E kategóriának nem lehet egyforma a bruttója .
2016. ápr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

#2


A törvény hatályban van jelenleg is.

2016. ápr. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hiszek a beszúrt bértáblában, a kétezres évek elején kb ilyen bruttóból adóztam . A "C" fokozathoz tartozó iskolai végzettséget magában ma már nagyon el sem fogadják sehol sem eü_ben, ezért-hát valóban nem lehet ott a bruttó annyi mint pl "E"_ben ami egy emelt-szintű végzettség .
2016. ápr. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#2 ,4 Egyébként olvassátok el a törvényt magát is.


A Béremelést a kormány NEM! a bértáblát módosítva hanem a törvény szövegében hajtotta végre, mivel szakaszos volt, tehát az egyes munkakörök esetében történ béremelést a törvény szövege tartalmazza és a bértábla megfelelő összegéhez hozzáadandó, de a bértábla nem módosult.

2016. ápr. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig eü_ben egy szakképzett nővér bruttója nem 118 ezer . A szakmunkás minimálbér 129 majdnem 130 ezer, ma, napjainkban, 2016_ban . És eü_ben még ez sem állja meg a helyét, ha szakképzett emberről beszélünk .
2016. ápr. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bértáblát én is kerestem már, de nem találok, sem 2016-ban érvényben lévőt, de előző évek bruttójaival ellátottat sem.
2016. ápr. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#1 Köszi, tökéletes. Tényleg ennyiről írtam alá most, csak az zavart, hogy 4k-val kevesebbet kapok havonta, mint amiben a főnökkel állásinterjún megállapodtam. Emlékszem, hogy ő is mutatott egy bértáblát. Ezek szerint az nem volt érvényben, vagy passz, nem tudom mi volt. Majd ma megkérdem.
2016. ápr. 25. 05:59
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Első körben jelezd a bérszámfejtés felé, hogy szerinted 4k-val kevesebbet kapsz, párom is kevesebbet kapott, mint amit kellett volna, korrigálták visszamenőlegesen mikor szólt. Alacsony fizetések mellett a bérszámfejtők sem törik kezük-lábuk
2016. ápr. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező : Hát én nem tudom mi folyik ebben az országban, de velem is kibabráltak . 114 ezres bruttót kaptam mint szképzett 2 évvel ezelőtt . 3 műszak, éjszaka, délután, ünnep és annyit se vittem haza mint egy szalagmunkás.
2016. ápr. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!