Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Villamosmérnök végzettséggel...

Villamosmérnök végzettséggel mennyi az kezdőfizetés egészségügyben?

Figyelt kérdés

Most kaptam egy átmeneti állást egy klinikán, mint villamosmérnök, maximum egy évet töltök ott, aztán megyek külföldre. Egyenlőre semmit nem tudok az állással kapcsolatban, semmit nem írtam alá, de meg tudnátok mondani, hogy mennyi fizetés várható? Gondolom én nem tartozom az eü. szakdolgozói bértáblába. Ezért jött a kérdés, hogy akkor hova sorolnak engem?

Köszönöm!



2017. jan. 10. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2023. ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi az érdeklődésed! Nem mentem oda és nem is bántam meg. Sajnos ott most is ugyanaz a helyzet: egészségügyBEN dolgozóra a közalkalmazotti bértábla vonatkozik, de a szakdolgozói bértábla is kb. a nevetséges fizetéssel vetekszik.
2023. ápr. 24. 11:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor végül a külföld jött be? Melyik ország/melyik szakterület?
2023. jún. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!