Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjúra mennyivel...

Állásinterjúra mennyivel hamarabb illik megérkezni?

Figyelt kérdés

Teszem azt nem eshetek be pontban, amire hívtak, mert mire elém jön az interjúztató, vagy én megtalálom a helyiséget, ahol interjúztat már csúszik az egész, utóbbi esetben még rám nézve kínosan.

És mi számít jobbnak? Ha csak leengedem a hajam, vagy összefogom?


2010. máj. 5. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Sztem 5-10 perccel előbb menni célszerű, késni semmi képpen sem szabad, illetve fél órával előbb menni is elég kínos tud lenni....

A hajadról annyit: teljesen mind1, ahogyan Te jobban érzed magad, az a fontos, hogy érezd hogy külsőleg is belsőleg is megfelelhetsz az állásra! Sok cseresznyét! :)

2010. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Igazán attól félek még, hogy feltesznek egy kérdést, és belesülök. Az nagyon kínos lenne, és nem tudnám később kompenzálni. T.T
2010. máj. 5. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Készülj fel a "standard" kérdésekre. Álláskereső portálokon általában összeszedik a leggyakoribbakat. Nekem bevált az, hogy 20-30 perccel előbb érkeztem és sétáltam egyet a környéken, megnyugtatott. 10 perccel előbb érdemes bemenni.
2010. máj. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, már ki is dolgoztam mindegyikre mit kéne válaszolnom, ne akkor blokkoljak le. Azért köszi. Megpróbálok mindent kihozni magamból. :)
2010. máj. 5. 18:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is munkát keresek, csak nem találok... már előre félek, ha valahova behívnak állásinterjúra mi lesz.... Véleményem szerint teljesen nevetségesek ezek az állásinterjúk... Mindenki tiszta ideg, senki sem mutatja a saját énjét...

De gondolj arra, hogy ők is csak emberek... Ne stresszeld magad túlságosan, nem éri meg.

Igazából tényleg lehet készülni az intenet valóban nagy segítség... milyen pozicióra jelentkeztél?

2010. máj. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ügyintézőnek. ^^ Bár nem tudom ez pontosan mit takar, mert mentem már interjúra "irodai" munkakörre úgy, hogy kiderült a végén értékesítés lesz, vagy "asszisztens"-nek, ahol alig tudtam levakarni magamról az interjúztatót, aki Aloe Verás volt és valójában csapatot gyűjtött az értékesítéshez.


Na látod annyira egyetértünk. Keresem. Jó van hogy heti szinten sem találok ajánlatot, mert ha 2 évnél több szakmai tapasztalatot, jogsit kérnek meg sem próbálom, fizikai munkát pedig a gyenge egészségem miatt nem vállalhatok. De ha 5-ből egy helyre be is hívnak, vagy kamu, vagy hümmögnek, hogy pályakezdő vagyok.

Persze nem azt mondom, takarítókra van kereslet, és ha az ember azt megpróbálja tuti 2-ből 1 helyen felveszik, de én rendes munkahelyet szeretnék.

2010. máj. 5. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!