Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgozik/dolgozott valaki a...

Dolgozik/dolgozott valaki a mekiben mostanában? Mint munkahely, milyen? És a fizetés?

Figyelt kérdés
Köszi előre is a válaszokat! (:

2017. jan. 27. 23:09
 1/1 anonim válasza:
100%

Én egy éve hagytam ott, igaz csak diákmunka volt. Fizetés akkor úgy volt, hogy minimum nettó 110 (szóval ha akartak volna se tudtak volna le csúsztatni a túlórát) de nyilván lehet jóval több is (150 átlagban Sztem mindenkinek kijött) és ehhez jön a Erzsi (8000) meg Szép kártya/ bérlet támogatás(ez is hasonló összeg). Gondolom ez az elmúlt évben egy minimális mértékben nőhetett. Ja, meg persze napi 1 menü, ha ez motivál valakit...

Mint munkahely, pedig abszolút azon függ, hogy hova kerülsz. Volt ahova szerettem járni, nem volt nagy szigor igazából amíg tettük amit muszáj senki nem szólt be. Aztán kerültem olyan helyre is ahol igazi gyökér volt a vezető, aki azt hitte ő ott minden csak azért mert "manager" 8 általánossal. Viszont, szinte minden esetben kétheted az áthelyezést, nyilván nem érdemes már próbaidő alatt problémázni de utána szerintem szabad mozgás van. Ebből (is) adódóan pár havonta cserélődik szinte a teljes munkaerő.

2017. jan. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!