Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ebben az esetben mennyit...

Ebben az esetben mennyit reális kérni előléptetésért?

Figyelt kérdés
Egy multi shared service centerében dolgozom logisztikai területen Budapesten, angol és német nyelven. Egyetemet végeztem, de nem szakirányú a végzettségem, viszont 5 év tapasztalatom van ezen a területen. Jelenleg a főnököm utáni második ember vagyok a csapatban, én helyettesítem, veszek át tőle feladatokat, stb. de operatív munkát is végzek, 425 000 ft bruttóért. Úgy néz ki, hogy hamarosan a főnök helyére kerülhetek, mert ő magasabb pozíciót kap. Mennyit lenne reális kérnem? Nem akarom, hogy kihasználják a helyzetet és csak keveset emeljenek. Több lenne a felelősség, elérhetőnek kellene lennem valamennyire munkaidőn kívül, utazni is kellene olykor külföldre. 7-8 fő csapatot kéne vezetni, és éppen nem rózsás a helyzet (magas fluktuáció, sok új ember, emberhiány). Extra juttatások nincsenek ezen a szinten még.
2017. jan. 28. 13:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, akkor ő amolyan csoportvezető, nem hoz stratégiai döntéseket. Ez alapján nettó 50-100 közöttre mondanám.

Nyilván, ha többet akarnak, nem mondanék nemet, de azért 50 alá sem mennék (sokkal).

2017. jan. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!