Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi lehetne a reális...

Mennyi lehetne a reális bérigényem?

Figyelt kérdés

Villamosmérnöki végzettségem van, majd 2 év tapasztalattal keresek új munka után. Lesz is egy állásinterjúm, mennyi lehetne a reális bérigényem?

Azt fontos megjegyezni, hogy a pontos munkakört még nem ismerem. Beadtam az önéletrajzomat egy helyre, és így hívtak be. De az álláshirdetésükbe nem volt semmi konkrét. De gondolom látták a végzettségemet, így valószínűleg valami témába vágó munka lehet. Persze elképzelni el tudom mi lehet, mert tudom mivel foglalkozik a cég, de konkrét még nincs. Szóval ez alapján kellene egy összeget meghatároznom.

(Az én fejemben már van egy összeg, csak mások véleményére is kíváncsi vagyok)



2017. jan. 8. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez függ a betöltött helytől és a felelősségtől.

Így láttatlanban, minimum netto: 200 ezerre gondoltam.

Milyen összeg van a fejedben?

2017. jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem 250.000, de persze nagyban függ, hogy pontosan mi is a munka.
2017. jan. 8. 19:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocs a kérdésért, de hogy jut eszedbe egyáltalán elmenni úgy egy interjúra, hogy meg sem kérdezed, hogy mi a munkakör?
2017. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az ismerős aki ajánlotta, ő nagyon nagy vonalakban el mondta a dolgot. De amikor felhívott a hr-es, hogy menjek be interjúra akkor valóban nem kérdeztem rá..
2017. jan. 8. 20:40
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha Budapesti állás, 2 év tapasztalattal inkább 300 ezer körül gondolkodnék. Pláne ha az angolod is magas szinten van.

(egyik legjobb barátom folyékony angollal és német középszintel kezdett pályakezdőként ilyen vonalon 300 nettóért)

2017. márc. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!