Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi erre a reális fizetés?

Mennyi erre a reális fizetés?

Figyelt kérdés

Budapest, adminisztrátor munkakör

Elvárás angol nyelv középfokon, amit használni is kell (szóban, telefonon és írásban is)

Napi 8 óra munkaidő 8tól 16ig (tényleg annyi, 1 perccel sem több), és nem megfeszített munkatempó, hanem kényelmes (leginkább számítógépes rendszerbe adatok felvitele, táblázatok szerkesztése, számlák és egyéb dokumentumok létrehozása rendszerben, nyomtatás/szkennelés/iktatás, kapcsolattartás partnerekkel stb.)


Szerintetek erre a munkakörre 21 évesen mi a reális fizetés? Csak kíváncsi vagyok,hogy én a mások szerint reális felett vagy alatt keresek e.


2017. jan. 28. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Nettó 130 körül. Mondjuk plusz-mínusz egy 10 rugó.
2017. jan. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Első vagyok, de csak a nyelvismeret aktív használata miatt modnanék ennyit, na meg mert jár utánad járulékkedvezmény. Angol nélkül max. nettó 100k.
2017. jan. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Milyen járulékkedvezmény jár utánam?


Én 18 éves korom óta dolgozom, 3 évet voltam gyárban ez előtt, szerintem nem jár utánam nekik semmi, de nem tudom :)

2017. jan. 28. 16:00
 4/5 anonim ***** válasza:

De jár. 25 év alatti alkalmazása.


"25 év alatti – kivéve a fenti pályakezdőt – és 55 év feletti foglalkoztatott utáni kedvezmény.


A szocho a bruttó munkabér, de legfeljebb 100 ezer forint 14,5 százalékával csökkenthető."


[link]

2017. jan. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem Pesten minimum nettó 150 ezer. Vidéken talán kicsivel 100 ezer fölött megvan.
2017. jan. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!