Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mihez lehet kezdeni egy...

Mihez lehet kezdeni egy vidéki városban, ha nem fontosak karrierszempontok, sem pedig a családalapítás? Milyen munkalehetőségek, megélhetési módok jöhetnek szóba?

Figyelt kérdés
Egyedülálló vagyok. Külföldön élek, jó anyagi körülmények közt, több diplomám van, nyelvtudásom, és jelenleg vállalkozok. De baromira unom. Szülővárosomban szeretnék élni egyszerűen. Mik a lehetőségeim? Szalagmunka, wc pucolás, bármilyen munkát szívesen csinálnék :) Csak ne kelljen karriert építeni, meg HR-es semmirekellőkhöz rohangálni CV-vel. Illetve ne kelljen másik városba költözni. Vagyis kizárólag a szülőhelyem közigazgatási határain belül lennék hajlandó munkát vállalni, de az lehetne akármilyen. Lenézett, megalázó, nem agyonfizetett stb, pl akár takarítás, utcaseprés, hullamosás, ilyesmik is.
2017. febr. 2. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szóval egy te egy sikeres vállalkozó vagy külföldön, több diplomával és gyk-n kérdezes, hogy old meg az életed inkább a szülőföldeden, mind ezt úgy, hogy wc pucolásról meg hullamosásról halandzsázol. Nagyon hihető reális sztori.
2017. febr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen. Nem ismerem az otthoni ilyen jellegú munkakörülményeket. A külföldieket és a szakmabelieket ismerem. És nincs hullamosó meg gyárimelós ismerősöm, akitől el tudnám lesni az ilyen területen való boldogulást. Gyökér karrierista ismerőseim vannak, akiknek az életfelfogásától meg minden megnyilvánulásától rosszul vagyok. Majd nyilván értelmes válaszokat fognak adni :D El fogják nyenyeregni, hogy "külföld, külföld". KÖSZNEM. Valami gyári melós vagy kétkezi szakmát gyakorló válaszoljon inkább, aki leszarta a semmirekellő egyetemistáskodást, meg a külföldre rohanást lóvécskáért, és mégis elvan, mint a befőtt.
2017. febr. 4. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt nem értem, hogy a hulla mosás meg a karrierprostitúció között nincs átmenet?
2017. febr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most indulok Svájcba, sok rossz hely van itthon nem lesz nehéz találnod. Valószínűleg te leszel az utolsó aki itt marad.
2017. febr. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Távmunka?
2017. febr. 5. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!