Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha elvégzem az egyetemet, de...

Ha elvégzem az egyetemet, de nyelvvizsga hiányában nem kapok diplomát, így van esélyem munkát találni a szakmámban?

Figyelt kérdés
Programtervező informatikusnak tanulok, az államvizsgáig bezárólag mindent elvégzek, de egyszerűen nem mennek a nyelvek és képtelen vagyok megcsinálni a nyelvvizsgát.

2017. febr. 5. 12:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
100%
2017. febr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
nekem is csak az hianyzik, bar en 11 eve tettem le az allamvizsgat. Bar nem a szakmamban dolgozom, es azota kikoltoztem kulfoldre, de most lesz lehetosegem potolni, ha meg kiadjak egyaltalan ra :D
2017. febr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha vidéki, pénztelen, ismerős nélküli, nem olyan nagy tudású programozó vagy, akkor talán esélytelen.

(Vidékről, pénz nélkül Bp-re valahogy nem lehet felköltözni, hogy ha nincs ismerős, aki befogadna.)


És nem egy programozós állásra KELL nyelvtudás. Én is ezért buktam egy lehetőséget, mert nem tudtam elég jól angolul.

Ha it-systemhez mennél, akkor oda vagy angol_és_német vagy angol/német kell.


Azért sok sikert az állástaláláshoz. :)

2017. febr. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
pár éve bizonyos régen nem átvett diplomákra volt amnesztia... azt miért nem vetted igénybe kedves 11 éve végzett hozzászóló?
2017. febr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sürgősen tanulj meg normálisan angolul. Van egy kiváló szakmád, és a pozíciók 80%-át nem tudod betölteni mert tárgyalás szintű angol nyelvtudás szükséges.
2017. febr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Hát örülnék, ha nem ezen múlna az életem sikeressége. Pesten senki nem tudná fizetni az albérletet, de egy Pest közeli városban már talán olcsóbb.


A nyelvvizsga nem egyenlő a nyelvtudással. Ha véletlen átcsúsznék rajta, attól még nem fogom tudni jobban a nyelvet. Az szaknyelv írásban az nagyjából megy, a szóbelivel van a sokkal nagyobb gond, nem hiszem, hogy én valaha is angolul fogok tárgyalni.

2017. febr. 5. 13:40
 7/18 anonim ***** válasza:
27%
Ne viccelj kérdező, ha infós vagy úgyis felvesznek a cégek és megtanítanak angolul ők maguk.
2017. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
33%

Felejtsd el,angolul màr az óvodàsok is tudnak.

Plusz miért nem mentél el melózni egyetem alatt is?

Ihatod a levét,itt egy f_sza szakmàd és nem beszélsz nyelveket,gàz.

2017. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
47%
Ne bántsátok a lesz barátnőmet..... :D igenis nem bizti, hogy mindenkinek van, volt ereje még azt is tanulnia anno a suli mellett. Kúr va jó, hogy sokan milyen okosak, hogy még nyelvet is volt erejük megtanulni. Gratulal hozzá, de nem mindenki képes rá nah... fogadjuk már el...
2017. febr. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Donald J. Trump ***** válasza:
46%
Azt mégis hogy? Programozni nem angolul programozol programozási nyelveken? De. Innentől kezdve minden egyéb csak kifogás - a nyelvvizsga annyiban másabb, hogy közhelyes témákról kell szöveget hallgatni, beszélni és írni.
2017. febr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!