Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tegyek? 19éves lány...

Mit tegyek? 19éves lány vagyok 9-10osztályt jártam ki. nincs szakmám munkanélküli vagyok de a tanuláshoz meg hülye vagyok. Munkát nem találok. Teljesen tanácstalan vagyok? Bármilyen tisztességes munkát elvállalok. Tanfolyamra nincs pénzem.

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 16:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%

A kapcsola az ami nagyon fontos,nekem az összes ismerősőm csak így tudod első állást találni.De tényleg valamilyen tanfolyamra kellene menned.


Na ne ordítsuk le a fejét,kitudja mért alakult nála így,legalább változtatni akar!

2010. máj. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Plaga válasza:
43%
Én munkaügyibe regisztráltam, de nem a tanfolyamért, hanem munka miatt, hátha lesz (ilyen rendszergazdai), de nem volt. Nekem sz@rt se ért, mert tanfolyamra meg nem mentem. Ezért többet nem mentem oda, hanem nézelődtem neten munka után, töröltek is munkaügyiben a nyilvántartásból
2010. máj. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

"Diplomás vagyok. A pasimnak érettségije sincs. 10x annyit keres mint én:s namost?:) Fel a fejjel!"


És mert diplomád van akkor neked aztán egyből munka is jár? Na hát kb ennyit ér a diploma, lófa..t sem.

2010. máj. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2010. máj. 7. 19:47
 15/16 anonim válasza:
Ha nem lenne munkám akkor semmit sem keresnék 0-nak meg a 10szerese is nulla:s Hát, gondolom te sem remekeltél az iskolában, de futja internetre, úgyhogy nem kell félteni:) Szóval hogy világos legyek, diplomával is van munkám, de diploma nélkül is kereshetsz sokat.
2010. máj. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne bántsátok már!


Változtatni akar és nekünk is alapcsomag van 3900,se újság,se vezetékes tercsit nem fizetünk.

És honnan tudod nem e a tesójáé a gép,az internet,vagy más honnan ír.

Más bukszájába ne turkájunk.Honnan tudod miért alakult így?

Nekem is a tesóm ha a szüleim nem mennek be és ne derül ki akkor ott hagyta volna a sulit,mert akkora tahok jártak oda,egymás gatyáját probálták lehuzogálni,volt hogy bele köpteka másik szendvicsébe és ruhájára stb.és már elege volt a sok idiótából és sokat logot,amiről nem tudtunk és a tanárok sem szóltak,szóval véletlen folytán derült ki.

Meg olyan haverom is van ahol ment a kemény pia és a gyereket a magavislelet miatt kisegítőbe küldték,pedig semmiből sem bukkot addig,de nem tudta a családi helyzetét feldolgozni és a sok veszekedést,piát,ahová a cigányok jártak oda küldték,ott probálták bennt tartani őket 18 éves korukig oktatás nem igazán volt és az ilyen családi háttérrel rendelkező gyerekek még inkább leragadtak,kerülték a sulit,mert kb. el lehet képzelni mik mentek a suliba.

És míg addig soha semmiből nem bukkot meg,lett 8 általánosa 18 évesen szakama meg semmi.

Nem tudni milyen az ő története és könnyű mondani mért nem viselkedett,abban a világban kell élni,hogy megértsük.



A másik meg hogy diploma és diploma között is van különbség,én is probáltam szerezni,de nekem nem tudtak a szüleim tanárt fizettni mint egyesekenek,akiknek így lett meg és nem tudtak albérletet sem,hogy a képességeimnek megfelelő fősuliba tudjak menni,nálunk csak mérnőki isi volt ekkor és én elméleti ember vagyok.Meg a kapcsolat is sokat számít,van rokonom aki végig bugdácsolt és lopkodott mindent és apuka szépen jó helyre berakta,mig én nem találok megfelelő helyet,szóval a szerencse is fontos és sok egyéb más.


De szerintem is probáljon meg a munkaügibe tanfolyamra jeletkezni és szakmája és pénze is lesz ez idő alatt,utána könnyebb lesz majd elhelyezkednie.


De tényleg ne ítélekezzünk,inkább segítsünk nem tudni mért alakult így az élete.

2010. máj. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!