Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hova érdemes kimenni dolgozni?

Hova érdemes kimenni dolgozni?

Figyelt kérdés

Eléggé elrontottam az életem, ezért sürgős. Elvileg most, a nyáron fogom megszerezni a második felsőfokú végzettségemet, és elvileg egy jó területre is "kerülnék", de annyit úgy sem tudnék keresni, hogy utolérjem magam. Tavasszal 28 leszek és még egy lakásom sincs, otthon élek, pont ezért lenne fontos egy olyan melót keresni, amivel egyrészt megteremthetem az egzisztenciám, másrészt támogathatom a családom. Így nem marad más, csak külföld, akár kétkezi, " alja" munkák. Mit ajánlanátok? Angolul beszélek.

Köszönöm!

28 F



2017. febr. 11. 19:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
54%
Milyen végzettség? Eddigi tapasztalatok? Angol milyen szint?
2017. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Gazdasági+szociális területen van végzettségem.

Külföldi tapasztalataim nincsenek, csak ismerősök (pozitív) beszámolói. Munkám volt, igaz, nem kellett hozzá agysebésznek lennem, de megvoltak elégedve velem.

Angol középfok. Megértem a beszédet, írott szöveget, fogalmazni tudok, a beszédkészségem a leggyengébb a fentiek közül, de azért tudok kommunikálni, még ha nem is olyan választékosan.

2017. febr. 11. 19:35
 3/24 anonim válasza:
60%
Ha közelbe akarsz akkor Ausztria,Németország,Svájc
2017. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
angollal nemet teruleten nem fogsz hosszu tavon boldogulni, mert sokan azt gondoljak, hogy a nemet ugyis beszel angolul, minden oke. ja, iagz, beszel, csak nem mindig fog es ha tud is letagadjak... tapasztalat egy rokonomtol. Elvarna, hogy mindenki angolul kommunikaljon, azt ha nem , meg fel van haborodva, de hat az vilagnyelv...
2017. febr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%

Ausztria.


14 havi fizetés, jó szociális háló és egészségügy, szép osztrák nők.

2017. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
16%

Magyarul semmi értelmes munkatapasztalatos nincs és nem tudsz megfelelő szinten kommunikálni, au pairnek meg túlkoros vagy

Magyarországi munkahelyet keress!

2017. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
32%

miért keressen magyarországi munkahelyet?


nem akar éhbérért dolgozni, ez teljesen érthető.

2017. febr. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Balázska, neked nem osztottak burgert!
2017. febr. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
33%

"és elvileg egy jó területre is "kerülnék""

Nos, azért gondolkodj el azon, hogy egy jó területen, otthon élve, szerintem majdnem annyit félre tudnál tenni, mint külföldön másokkal egy szobában albérletben nyomorogva, honvágytól gyötörve. Most már nem biztos, hogy jó ötlet a külföldre menetel - tele van Európa bevándorlókkal, Németország nem titkoltan pl. pont ezért engedte be őket, hogy legyen munkaerő.

Mondjuk ha kint ismerősök segítenek a beilleszkedésben, lakhatásban, az más... akkor oké....

2017. febr. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
56%

"Nos, azért gondolkodj el azon, hogy egy jó területen, otthon élve, szerintem majdnem annyit félre tudnál tenni, mint külföldön másokkal egy szobában albérletben nyomorogva, honvágytól gyötörve."


Ha meg nem kap jó munkát otthon, mehet nyomorogni 300-400 euróért.


Remek perspektíva.


Húznék ki a helyébe mint a vadliba...

2017. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!