Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 35 évesen, családosként...

35 évesen, családosként váltanátok szakmai utat?

Figyelt kérdés
Gyógyszeriparban dolgozom, menthetetlenül kiábrándultan. Viszonylag jó pozícióm van, de egyáltalán nem érdekel és értelme sincs sok. Szeretnék olyan dolgokkal foglalkozni, aminek valóban értéke, értelme és eredménye lehet vagy amivel másoknak segíthetek. Naivitás lenne vagy van olyan, akinek sikerült?
2017. febr. 17. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
en szinten 35 vagyok. 3 eve valtoztattam es belevagtam masba. egyaltalan nem bantam meg. es a kozeljovoben szinten valtoztatni akarok es tanulni. csak ugy valtoztass, hogy az elozohoz kepest ne legyen nagy a hatrany, vagy csak minimalis, mert egy adott szint ala menni nehezebb.
2017. febr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szinte az egész életemet végigtanultam - mindig mást... :-) (nem felsőfokú, hiper-szuper pozíciókra kell gondolni)

Ha jó pozíciód van, akkor ne add fel, hanem mellette kezdj el foglalkozni olyan dologgal, ami érdekel.

Nekem az utóbbi időben szinte az összes váltásom olyan volt, hogy eleinte párhuzamosan csináltam 2 dolgot és amikor már a másik hozott elegendő jövedelmet vagy "bedolgoztam" magam, akkor váltottam.

2017. febr. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
azert azt nem art tudni, hogy van-e csaladod. en pl csalad mellett mashoz nem tudnek fogni, csak egy dologgal tudok foglalkozni, mert az az o karukra menne, es azt nem akarom. Annak meg nincs ertelme, hogy elmenjek otthonrol reggel 6kor es ne menjek haza csak este 8kor. az nalam nem elet. ezert en is ugy csinalom majd, hogy egymas utan apitem fel amit akarok, nem egyszerre. igy mindenki jol jar.
2017. febr. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez azért némi dolgot elárul a gyógyszeriparról, ha egy ott dolgozó nem látja benne a másoknak való segítséget. De sose késő váltani és főleg ha 35 évesen már ezt érzed, akkor kell is. Ami nem azt jelenti, hogy rögtön ott kell hagyni, attól még mellette elkezdhetsz tanulni, vagy felépíteni a jövőbeni terveid. Ha ezek a célok meglesznek, és látod az utat, akkor addig bejárni is jobb már a munkahelyre.
2017. febr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Biztató, hogy van akinek sikerült. Pontosan ki kell még találnom persze, hogy hogyan tovább, s melyik lehetséges úton indulok el, de akkor még nem adom föl :)
2017. febr. 17. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!