Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes lenne váltanom?

Érdemes lenne váltanom?

Figyelt kérdés

Kecskeméten a Mercedes gyár érdekelne.

Csak érettségim van, így gondolom csak a sori - betanított munkák jöhetnek szóba.

Jelenleg is sori munkás vagyok, csak egy másik cégnél. Itt egy műszakra kapunk 127500 ft bruttót + ebéd + ha nincs igazolatlan hiányzás, vagy táppénz, akkor havi 10 ezer a bónusz (van teljesítménybónusz is , de az én soromon ez nem jöhet szóba... Normát alig bírjuk megcsinálni)


Szóval max 94-95 ezret kapok nettóban (ha 22 napot dolgozok egy hónapban. Amúgy ennél is kevesebb szokott lenni a fizetés)

Hozzáteszem nem kell megszakadni és csak 1 műszak + a kaja is jó szokott lenni álltalában xd

Érdemes lenne merci gyárba átmenni? Nem vagyok valami nagy szerelő, igaz most is szereldében vagyok.

Fizetés milyen ott? Túlóra sok van? 3-4 műszak?


Nem tudom érdemes lenne-e váltanom, mert a mostani munkahellyel egyedül csak az a baj, hogy keveset fizet (meg bunkó a sorvezető, de ezt lesz..rom :D)


2017. febr. 19. 08:58
 1/1 anonim ***** válasza:
ennél többet lehet keresni a merciben ha csak azt nézed. valószínűleg pontosabban,precízebben kell dolgozni és folyamatosan kell csinálni a feladatod nem hagyhatod abba. nem tudom most milyen sori munkát csinálsz, hogy ott lehet e néha lazulni vagy egy folyamatot mindig kell ott is csinálnod. betanított munka a nagyrésze szóval nem kell olyan nagy szerelőnek lenni de egy két szerszámot nem baj ha már fogtál életedben plussz láttál alkatrészeket. én a fizetést olyan 120-140 re saccolnám. úgy tudom néha bekell menniük hétvégén de ennyi. 3 műszak van nagyrészt biztos de sok minden eltért, hogy melyik üzem részben mi hogy.
2017. febr. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!