Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jabil-ról mi a véleményetek?

Jabil-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
holnap lesz toborzás Debrecenben, nehéz a munka, milyen a fizetés? hogy bánnak az emberekkel?
2010. máj. 9. 12:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

tiszaujvárosi jabilról van tapasztalat csak (debrecenben is van jabil,vagy tiszauji toboroz debrecenben?)

attól függ milyen beosztásban dolgozol

ha sori munka,akkor számolj rá,h húzós

ha ennél kicsit is jobb beosztás,akkor viszont jó hely,bár fizetés lehetne több,de sehol nem fizetnek többet...

2010. máj. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
tiszaújvárosi csak Debrecenbe toboroz és valószínűleg sorra fogok kerülni mivel csak érettségim van
2010. máj. 9. 12:28
 3/29 anonim ***** válasza:
79%

akkor nem irigyellek

gyakornokként és mérnökként dolgoztam ott másfél évet,mi elvoltunk,de a sori dolgozókat sajnáltam sokszor,még a wc-re menetelhez is engedélyt kellett kérniük...

2010. máj. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
gondolom érettségivel nem tesznek jobb helyre:)
2010. máj. 9. 13:25
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

rendes gimis érettségivel nemhiszem


de ha pici műszaki is volt benne (mondjuk szakközépes érettségi),akkor pár hónap után kerülhetsz jobb helyre,csak kérni kell

kitartást

2010. máj. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
közgáz érettségim van:)
2010. máj. 9. 13:45
 7/29 A kérdező kommentje:
minőségellenőrnek sikerült:)
2010. máj. 10. 19:37
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Én egy másik városban szeretnék bekerülni ehhez a céghez minőségellenőrnek. Mi kell hozzá? Végzettség, tapasztalat? Vagy milyen kérdéseik voltak állásinterjún? Segíts, Neked már úgyis sikerült... :) köszi
2010. máj. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Szállást biztosítanak neked? Már csak azért kérdezem mert én is jelentkeztem, de azt mondták h nincs szállás, egy barátomat felvették volna (ugyanolyan végzettségű mint én)neki adtak volna de később visszamondták mert felújítás alatt van, a szomszédnak meg azt mondták most építik a munkás szállót.Most akkor mi van??

Én Ózdi vagyok és minimálbérért nem éri meg annyit buszoznom,hajnali fél 4 kor indul a busz, és munka után este 9 re érnék haza.Napi 3-4 óra alvással meg nem lehet 12 órázni..:S

Megmondom őszintén én eddig leginkább csak negatívumokat hallottam, de ez ne vegye el a kedved mert nem lehet tudni hova kerülsz, haveromat is hibakereső operátornak vették volna fel( nem volt meg az orvosija) és nettó 90-100 között keresne.

De pl.keresztapám haverja meg visszajött, mert 12 órázott szalagon, és 75 öt kapott BRUTTÓBA!!:S

Számomra oltári nagy káosz ez az egész jabil! Úgyhogy várom még én is a véleményeket, tapasztalatokat.!

2010. máj. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
100%
Hali!! Engem is felvettek minőség ellenőrnek és azt kérdezném én tőled hogy vérvizsgálatra mikor mész? meg neked is csütörtökön be kell menni fél4re? jah és az odamenetel az önköltséges lesz szerinted? :D ma nekem háziorvos, tüdőszűrő, holnap munkaügyi csak a vérvizsgálatot nem tudom még az hogy lesz! :s
2010. máj. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!