Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jabil-ról mi a véleményetek?

Jabil-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
holnap lesz toborzás Debrecenben, nehéz a munka, milyen a fizetés? hogy bánnak az emberekkel?
2010. máj. 9. 12:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha elgondolja az ember, hogy egy szimpla operátor bruttóba 65 ezer Ft-ot kereshet, akkor tik, a QC-sek se kaptok kézbe, esetleg 90 ezret, és valamennyit még mellé.

Így van?

2010. máj. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, nettót akartam írni a bruttó helyett.

Ha már itt vagyok, akkor megkérdezném, hogy a QC melyik angol kifelyezésnek lehet a röviditése.

Nálunk, is van egy helység, ahol ki van írva, hogy QC, és ott ülnek a monitorok elött, és dolgoznak.

2010. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
quality control= QC
2010. máj. 16. 14:40
 24/29 A kérdező kommentje:

hát a bruttónk nem sokkal több mint az operátoroknak de tisztán vagyis műszakpótlékok nélkül(ami +15 ill. +30%)

én amikor voltam toborzáson és kitöltöttem a jelentkezési lapot akkor bruttó érnek 80.000 ezer forintot írtam be és ezt is műszakpótlékok nélkül és majdnem ennyi :)

2010. máj. 16. 14:44
 25/29 anonim válasza:
100%
A Jabil felvételijére elmentem és nem abba a munkakörbe bíráltak el, ahova jelentkeztem. Pedig minőségellenőr szerettem volna lenni. Az összeszerelői munkát meg nem vállaltam el, mert nem az én idegrendszeremnek való. Így egyelőre maradok munkanélküli.
2010. júl. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
83%
én ma mentem ki a buszhoz, hétfőn voltam adategyeztetésen, csak pár papír hiányzott. Nemigértem, hogy betudom szerezni tegnapra vagy mára, így agusztus tizenkilencre irt be a csaj. tegnap mégis hazamentem érte, ami pénzbe került, három rugóba, plusz tesóm szabadidejébe is, telót senki nem vette fel olyan aki megtudta volna mondani, hogy mehetek e ma. Adtak a nap végén egy emailt, írtam a csajnak, de nem írt vissza, gondolom a jabil.com.os emailjét nem sűrűn nézi ő sem. Ma kimentem a buszhoz, de egy hölgy mondta, hogy ő mondjuk később ment mint kellett volna, de már a portán elküldték, be sem engedték, a jabilos busz meg fél hétkor go vissza, a hr-esek meg nyolcra jönnek. Ti kockáztatatok volna? ennyit szívni egy ilyen ratyiul fizető xar melóért amit én már lejárkáltam öcsém... oszt bruttó hetvennyolcért, tanári végzettséggel. Menjenek a picába ezek is.
2010. júl. 28. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
én talán holnap megyek, köszönöm az infókat. :)
2010. dec. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

ma voltam toborzáson, leírom hogyan megy, mert azt nem találtam sehol.


bementünk, beszéltek a jabilról, minden rózsaszín volt. ki kellett tölteni egy jelentkezési lapot míg beszélt és ment egy videó, de semmi pad vagy valami, csak úgy az öledben. (szint -1)

aztán volt 20 perc kitölteni egy tesztet. 4 része van. az elsőben 2 oszlop volt, 10-15 számsorozat mindkettőben és össze kell hasonlítani, hogy ugyanaz-e, másodiknál ugyanennyi szám meg volt adva, a másik oszlopba pedig neked kell beírni azokat a számokat, a harmadik feladat 2.-3. osztályos szintű matematika, 1-2 jegyű kivonás, összeadás szorzás :D, ezek mind 1-1 oldalasak voltak, ha ezek mennek, már felvesznek. ezen csodálkoztam, mert a következő, a negyedik kérdés egy iqteszt. :D szóval ha szellemi fogyatékos vagy ők már tudnak alkalmazni. :D mint írtam, a 4. kérdéssor egy iq teszt, lehet rá gyakorolni, mert nekem kicsit nehezen indult, bár valószínűleg csak az izgulás miatt. :D ha valaki nem tudja, milyen egy iqteszt, csináljon meg egyet a neten. :D

pontozás: 1. feladat 5p, 2. feladat 5p, 3. feladat 10p, ez összesen 20 pont, ha egy 3. osztályos szintjén vagy, már felvettek, a 4. feladat 20p, ez alapján kerülhetsz gondolom "jobb" pozícióba. hogy miért gondolom? mert 35,5p -om lett és összeszerelő lettem, mert elkeverték a papírom, az utolsó 5-6 ember között voltam akit szólítottak, elkeverték a papírjainkat. :D illetve egy 21 pontossal együtt voltam. :D


amiket ott említettek, mint munkalehetőségek: összeszerelő, minőségellenőr, árufeltöltő szerűség, hogy az összeszerelőknek kell azthiszem a cuccokat biztosítani, valamilyen raktáros, meg bejövő cuccok ellenőr. de választani nem lehet, nekem legalábbis nem lehetett. ja igen, ha átmész az első teszten, utána van egy második, ami ügyességi feladat. XD van egy fadarab, abban 10 tű, zsákvarrómérető, abban kell cikcakkban átfűzni egy cérnát, ami nincs perforálva, nekem vagy 3-4x szétjött (szint -1) és bas*tam el vele az idő, aztán egy olyan, hogy vagy 100 kör van, számozva, sorrendben kell minden körbe, az átmérőjük olyan 7-8 miliméter, ezekbe 3 pontot tenni, amire filccel van lehetőség, nekem 4-5 db-ot kellett kipróbálni mert nemfogott, de az idő ugye ment közben, mert minden időre ment, el is felejtettem írni, és bas*ott megállítani az órát, amíg megpróbálom, melyik fog, majd végül egy lap, amine egy útvonal van, olyan 2-3 miliméter vastag és abban kell egy tollal vonalat húzni. mégvalami fontos. :D ezeknél az ügyességi teszteknél nem szabad a kezed az asztalon tartani, a levegőben kell tartani. :D kézremegősök elvéreznek a cérnafűzésnél, nekik xanaxot ajánlok, vagy ne is próbálják meg.

ha ez is megvan, végül megírod a szerződést és elmondanak mindent.

a munkahelyen a saját ruhádban vagy, de adnak köppenyt, kesztyűt, sarokpántot. reggeli 20 perc, ebéd 30 perc.

iszonyatos robotmunkának tünik, jövőhéten kezdek, de nem látom esélyét annak, hogy bírni fogom. 12 óra állómunka, monotonitás, robotkodás.

az ottdolgozók lehet nem a legeszesebb fajtából vannak, de minden tiszteletem, hogy ezt a sz*r munkát tudják csinálni.

2010. dec. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló nagyon részletesen leírt mindent, köszönöm!


Egyébként 11-én (szerdán) lesz a toborzás Debrecenben a Faraktár utcán.


Engem az érdekelne, hogy az anyagellátó munkakör mit takar és milyen végzettség szükséges hozzá?

2011. máj. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!