Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jabil-ról mi a véleményetek?

Jabil-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
holnap lesz toborzás Debrecenben, nehéz a munka, milyen a fizetés? hogy bánnak az emberekkel?
2010. máj. 9. 12:08
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
11:19 es vagyok,én úgy tudom hogy ilyen esetben az utazás 90%át térítik.
2010. máj. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
100%
Akkor gondolom számlát kell kérni a jegyről vagy nem tudom, mert nem mondtak semmit...és most nem sok pénzem van beutazgatni 1650 a jegy csak oda
2010. máj. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

minőségellenőrhöz középiskolai végzettség+ az interjún adnak feladatot nem nehéz hibát kell találni egy számítógépes elemen amin van 30db hiba és neked 3! kell megtalálni!

nem kapok szállást be fogok utazni!

vérvételen ma voltam de nem Tiszaújvárosba hanem ahol lakom az ottani rendelőbe!

nekem is fél 4-re kell mennem!

2010. máj. 11. 20:49
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy milyen számitógépes elemben kellett megkeresned a hibát? És honnan tudtad, milyen fajta hibák vannak benne, mig nem mondták meg ,hogy mit keressél? Pusztán kiváncsiságból kérdezem.
2010. máj. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Haveromnak is számítógépes lapot adtak neki 5 hibát kellett keresnie, volt rajta egy nagy csikarás, az szakadást okozhat a sínek között, aztán egy elko kondenzátor volt szétmenve, egy IC nek az egyik sor lába nem volt beültetve,

Szét hajlítgatott jumperek...Ilyen hibák lehetnek, amiket szemmel észre lehet venni.Remélem tudtam segíteni.

2010. máj. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
ahogy az előttem szóló leírta olyan hibák voltak! tehát simán észre lehet venni!
2010. máj. 12. 14:13
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
De ezt észreveszi egy olyan emebr is, aki még nem dologzott ott, illetve nincs annyira képben ilyen területen? vagy azoknak esélytelen a minőségellenőr meló?
2010. máj. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha nem buta, akkor észreveszi.

Ha elvégeztél, egy műszaki liceumot, vagy szakiskolát, vagy intelligens vagy akkor lehetséges.

Nálunk is vannak minőség-ellenőrök,és tudom miket néznek.

A gyáramban(amúgy minden gyárnál más termék, szokás van), minden monitor, és photo frame külső (pl. karcolás,például a panelen is lehet, vagy ha valahol el van törve, mondjuk a stand), és belső(szinek, képfelbontás, stb, megfelelő-e, vagy az alaplap hibás volta miatt nem megy a monitor)esetleges hibáit keresik.

Ha találnak, akkor mint reject-et újracsinálják, ha jó akkor mehet a megrendelőhöz.

2010. máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


István vagyok Ózdról.Keddre hívtak be a tiszaújvárosi Jabilba állásinterjúra.Érdeklődni szeretnék tőletek hogy mint minőségellenőr mennyit lehet ott nettóba kérni,illetve keresni.Fontos lenne a válaszotok.Köszönöm előre is.

2010. máj. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

szia:)


Kedves utolsó titoktartási szerződést írtunk alá tehát nem mondhatjuk el!

Amúgy meg bruttóba szokták megkérdezni általában de ne mondja valamit sokat:) Nem egy állom fizetés de több mint a semmi és a segélytől is több! De ha megírod hogy mennyire gondoltál akkor megmondhatom neked vagyis annyit hogy sok vagy kevés! Nekünk a szerződésben úgy van hogy bruttó:.... és ebben sz összegben nincs benne a műszakpótlék és a kajautalvány! (én is minőségellenőr vagyok vagyis QC :))

2010. máj. 16. 11:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!