Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik lenne a jobb munka?

Melyik lenne a jobb munka?

Figyelt kérdés

kb 50 ezerért 4 órába, vagy 90 ezerért 8 órába.

Akarok nyelvvizsgát csinálni, de először is kellene hozzá pénz, szerencsére másra nem kell, a szüleimnél lakok. 1-2 bulizás és kondi néha. Szóval nem költök sokat, de mivel nem vagyok a munka proletárja lehet 8 óra után már nem tudnék semmit tanulni, vashiányom is van fáradékony vagyok.

A 8 órásnál viszont a munka jobban tetszik, mert emberek között vagyok, a másik pedig adminisztárációs.

Na itt jön még a kérdés, hogy melyik mennyire megterhelő, mert könnyű fizikai meg emberekkel való kommunikáció lehet nem fárasztana ki annyira engem, mint ülni és valamit egy gépnél csinálni.

Mindkettőt rövidtávon gondolom csak, mivel ha megszerzem a nyelvvizsgát, akkor azzal érvényes lesz már a diplomám és reményeim szerint komolyabb állásra is mehetnék.

24 F



2017. febr. 26. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Első aráyaiban jobb, második összegében jobb.

Am adminisztrációsra beviszel? nekme is nagyon kéne meg akarom úszni a közmunkát.

2017. febr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!