Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkanélkülibe mennék de nem...

Munkanélkülibe mennék de nem tudom érdemes lenne e hogy most tavasszal indulna tanfolyam vagy csak szeptemberbe szokott indulni és ha indul tényleg van olyan tanfolyam amiért fizetnek és körülbelül hány hónapig kéne járni egy tanfolyamra?

Figyelt kérdés
érettségim van de ezzel nem lenne komolya munkám
2017. febr. 28. 12:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Na akkor most szépen írd be a keresőbe, hogy munkaügyi központ, meg a városnevet, ahol laksz, ha kiadta, akkor hívd fel a területileg illetékes Munkaügyi Központot és ezt a sok kérdést NEKIK tedd fel.


Mégis mi ezt honnan tudjuk megmondani, hogy a Te városod/falud környékén mikor indít a munkaügyi tanfolyamot? És mennyi időre? És nem a tanfolyamért fizetnek, hanem az alatt kapsz valamilyen támogatást/juttatást - de ha nem sikerül a tanfolyam, akkor vissza kell fizetni a pénzt- úgy tudom...

2017. febr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tényleg neked kell megkérdezned, de a legjobb ha bemész személyesen, nekem telefonon sosem adtak megfelelő tájékoztatást (szarnak a fejedre). Jó pár éve nekem nyelvtanfolyamra adtak támogatást (havi 30-40 ezret) de mivel most az állam indított ingyenes nyelvoktatást így biztos, hogy mellé nem kapsz pénzt. Az enyém 6 hónapig tartott heti 5 nap, átszámolva milliós tanfolyamnak felel meg, aki megbukott annak nyilván nem kellett visszafizetni ekkora összeget.
2017. febr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!