Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 16, éves lányként hogy találja...

16, éves lányként hogy találjak munkát?

Figyelt kérdés
Szeretnék gyűjteni valamire,és nagyon jó lenne nyárra valami munkát találni. Addigra betöltöm a 16-ot. Hol kereshetek biztonságos munkát,ahol mondjuk jól is keresek?

2017. márc. 3. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Jól nem fogsz keresni max ha kifogsz valami jó hostess munkát, de azokhoz is ismeretség kell.
2017. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó fizetésre nem számíts örülhetsz ha találsz valamit. Érdeklődj diákszövetkezeteknél amik a lakhelyed közelében vannak. Ők tudnak kiközvetíteni.
2017. márc. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jézusom de leharapjátok a fejemet.Bocsanat:D Akkor nem merek jó fizetést keresni.

Amugy nekem jók lennének az ilyen akár 600Ft/órásak is.

2017. márc. 3. 18:33
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem már az is nagyon jó. Naponta kb 5órát dolgoznék,(vagy persze ez attol fugg mit találok) az már naponta 3000Ft. Egy hét alatt összejön 15 000 Ft. Lenyomok mondjuk másfél hónapot. Nekem az tökéletes lenne
2017. márc. 3. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!