Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjú? Teszt?

Állásinterjú? Teszt?

Figyelt kérdés
Holnap megyek egy állásinterjúra, gyártósori összeszerelőket keresnek. A telefonba, hogy majd egy tesztet kell kitöltenem, gondolom ez fogja eldönteni hogy felvesznek-e. Valaki tud segíteni, hogy konkrétan mik után olvassak?

#állás #munkahely #teszt #munkahelyi teszt
2017. márc. 6. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt ismerősöm ilyet írni, ha megvan a 8 általánosod, nem fog nehézséget jelenteni. Hogy mi volt konkrétan, azt már nem tudom, csak annyi rémlik, hogy nevetségesen egyszerű.
2017. márc. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó, köszi szépen. Már kicsit kezdtem megijedni hogy valami nehéz feladatsort kell majd kitöltenem
2017. márc. 6. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, nem azért mondom, de gyári munka... Ott a többség nem magasan képzett, csak tanítható legyen és bírja a monotonitást. Nem leszólni akarom, elvégre az is munka... Ebból eredően nem hiszem, hogy különösen komplikált tesztet iratnának.
2017. márc. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Milyen volt a teszt?

2017. márc. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon egyszerű volt a teszt, egy alsó osztályos megtudta volna csinálni. Csak egy egyszerű összeadás-kivonás volt az egész
2017. márc. 11. 13:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Én pár napja voltam hasonlón, és jóformán csak alapvető összeadások, kivonások, egy kevéske szorzás, és illetve egyes mértékegységek váltására voltak kíváncsiak, mert a hely ahova megyek ott kifejezetten ez az első amit nem árt tudni. Ez mellett arra voltak még kíváncsiak hogy kettő ábrát tüntettek fel ami első ránézésre ugyan az, de fel kellett ismerni hogy mi a különbség a kettő ábra között, tehát meg kellett találni a hibát a második képen, le is volt írva hogy mit kell keresni. A hölgy ezt úgy kérte hogy elém tette és nem kellett odaírjak semmit csak megmondani mit vettem észre, mivel olyan munkakörbe tesznek ahol amit gyárt a gép, le is kell ellenőriznem 100 darabonként.
2018. jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!