Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti jelentkeznétek olyan...

Ti jelentkeznétek olyan helyre ahol konkrétan nem feleltek meg az állásra de az elvárasok és előnyök stimmelnek?

Figyelt kérdés
Szóval nem a meghirdetett állásra jelentkeznétek hanem magához a céghez esetleges más munkakörbe.
2017. márc. 7. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem egészen értem amit írsz. Elvárás, legyen szép szőke haja, legyen ápolt, előny ha helybeli, de qrvára mindegy, hogy nincs iskolai végzettsége. Kb erre gondolsz ?
2017. márc. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem arra gondol a kérdező, hogy maga a cég, ami hirdet az állást az ő profiljába vág, de nem arra a munkakörre szeretne jelentkezni, hanem csak úgy általában, ha kellene nekik valaki. (mondjuk a cég irodai asszisztenst keres, de ő valami menőmanó programozó és szívesen dolgozna ott)


Ha valóban ez a szituáció, akkor az örökigazság: "az e-mail ingyen van" - max nem foglalkoznak vele

2017. márc. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A 2. válaszoló megértette mit szerettem volna megtudni. Köszönöm a választ! Én is így gondoltam, csak kiváncsi voltam más mit gondol.
2017. márc. 7. 12:54
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Igen, de akkor ne az álláshirdetésre jelentkezz hanem találj más utat, mert ha az álláshirdetésre jelentkezel, akkor az SPAM.
2017. márc. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kb. ugyanannyi esélyed van, mintha egyáltalán nem hirdetne állást a cég.

Én csak akkor, ha munkanélküli lennék és a valóságos álláshirdetéseket (amit addig találtam) már kimerítettem.

2017. márc. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Munkatársamat kifejezetten kiakasztotta, hogy 10-ből 5 ember nem a keresett pozícióra jelentkezett, hanem minden másra amire nem kell ember.


Ahogy írják, az e-mail ingyen van, de akkor külön keresd őket, ne az adott állásra jelentkezve. Mi is behívtunk 1-2 embert, akiknél helyben derült ki, hogy igazából nem is azt csinálnák, de szeretnék amazt...

2017. márc. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok, és igaza van a #6-nak. Erre hirtelen nem is gondoltam. Szóval igen, inkább keresd meg külön őket.
2017. márc. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!