Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Programozó állás külföldön?

Programozó állás külföldön?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Svájcban, Ausztriában vagy Németországban éri meg letelepedni, dolgozni programozó munkakörben?

Hol a legjobb a fizu és olcsóbb az élet? Relatív minél több profit származzon a munkából.. :D

B2-C1 körüli angol tudással és alapfokú némettel rendelkezem.

Tapasztalatok, vélemények érdekelnek.

Előre is köszönöm!



2017. márc. 12. 17:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Aha csak nyitsd ki a szemed, Ausztriában a kezdő programozó fizetés 1700 nettó nagyjából."

Hawerom egyszerű melós nettó 2000 eurót keres heti 5 napban Ausztriában. A másik srác aki kint van Tirolban mosogató ő keres nettó 1500 eurót 6 napra igaz ő ingyen kap szállást és kaját is. 2500-3000 Euró nettó a kezdő fizu a java programozóknak kint. + 14 havi fizetés +10 ledolgozott év után jár nyugdíj.

2017. márc. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Eddig Svájc a nyerő bár ausztria is csábítóan hangzik :)

Válaszokat köszönöm!

2017. márc. 15. 00:28
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez az 1700 eurós kezdő fizu az nem lehet valós. Mikor bárosként melóztam kint Ausztriában 1500 eurót kerestem 5 napra + 200/300 euró összejött borravaló egy hónapban + ingyen kaja+ingyen szállás. Ne hogy már egy báros összeszedjen annyit mint egy java programozó. Az egyik hawerom kint van Svájcba felszolgáló ő 3000 frankot keres ami ott kevésnek számít de kap szállást és kaját is.
2017. márc. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ausztriaban es Svajcban is dolgoztam (illetve meg mindig Svajcban dolgozom) ennek alapjan, azt tudom mondani, hogy Ausztriaba nem erdemes menni. Pocsek fizut adnak es hulye magas az szja,
2017. márc. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Svajc az viszont mas dimenzio, jellemzo adat, hogy jelenleg csak a havi megtakaritasom masfelszer annyi mint amennyi ausztriaban a teljes nettom volt...


A masik tenyezo az a nyelv, a nemeteknel, osztrakoknal alig vannak angolos allasok, svacjban viszont dogivel...

2017. márc. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!