Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » FireFlies vélemény? (Többi...

FireFlies vélemény? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a FireFlies-ről? Van itt ilyen aki ott dolgozott/dolgozik?

2017. márc. 30. 23:49
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
33%

A legnagyobb lehetőség, amivel találkoztam!

Minden foglalás korrektül zajlott és valóban olcsóbban!

Üzletileg korrekt a cég, szolgáltatásban sincs soha panasz sem a részemről sem a nálam foglaló utasok részéről. :D

2023. okt. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Ez egy nagyon régi bejegyzés,idén áprilisban vettem csomagot, nyáron ezzel utazott a család.Görögbe voltunk, nagyon jó tapasztalat volt,mert a repülővel már reggel megérkeztünk,várt az autókölcsönző transzfere, 11-re a lefoglalthoz képest nagyobb kategóriás kocsival a szálláson voltunk,de nem küldtek el amíg elkészül a szoba, hanem használhattuk a medencét,amit hazai szálloda még nem ajánlott fel sosem. Amint bejelentkeztünk már jött is a visszajelzés a bankkártyámon a visszatęrįtésről.Azóta foglaltam többször minden gond nélkül, a jutalékaim is pontosan érkeztek.Én csak ajánlani tudom!
2023. okt. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Én maximálisan elégedett vagyok a Fireflies szolgáltatásaival. A cégnek több, mint 5 millió szállással van szerződése és ennek a 80%-olcsóbb mint más platformokon.

Mióta megismertük a céget, mi a családommal mindig itt foglalunk. Nagyon biztonságos a cég, a megvásárolt termékeket 100%ban fel fel lehet használni.

Akit nem csak az utazás, hanem az üzletépítés is foglalkozhat, annak azt tudom mondani, hogy ennél jobb mlm rendszerrel még nem találkoztam. Mindenkinek szívből ajánlom, akinek a network marketinghez van affinitása.

2023. okt. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Gabriella7312 válasza:
22%
Ma készítettem egy összehasonlítást a Booking-on és a Fireflies oldalán. Ugyanarra a Hotelre, ugyanabban az időszakban, mindkettőnél 2 főre, 6 éjszakára, félpanziós ellátással. 145.600. Ft kedvezményt láttam a Fireflies javára. Azt gondolom, nem is kérdés, melyiket fogjuk választani. Jó pár network rendszerben megfordultam már, de ehhez foghatót még sehol sem láttam. Mind a szolgáltatások, mind üzleti modell terén. Vendégházat üzemeltetek, közel áll hozzám a turizmus. Óriási piaca van, annak ellenére, hogy az emberek tele vannak panasszal. Én látom a "másik oldalt". A jövőben nem csak hogy itt fogunk foglalni, de mint disztributor is dolgozom a vállalattal. A cég 1.5 éve megújult mind szolgáltatások, mind a vezetőség terén. Hatalmasra nőtte ki magát és folyamatosan fejlődik. Bátran utána lehet nézni, 5.1 millió Hotel adatbázisuk és 13 év működés van mögöttük. Nekem semmi kétségem afelől, hogy még sikeresebbre fogjuk vinni a céget. Aki pedig nem hisz benne, mindenkinek szíve joga. Sok sikert, jó egészséget kívánok mindenkinek!
2023. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!