Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » FireFlies vélemény? (Többi...

FireFlies vélemény? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a FireFlies-ről? Van itt ilyen aki ott dolgozott/dolgozik?

2017. márc. 30. 23:49
1 2 3
 11/24 Fenkir válasza:
48%
Sziasztok Sjnos én is befizettem a két csomagra azt gondoltam lesz belőle egy jó nyaralásra való összeg a két voucherből meg a 20 kuponból ja persze lesz csak nem egybe lehet felhasználni meg átlagban az összes szálláshely elég ratyi ahova el lehet utazni ebből a 300e-es összegből. Más portálon egybe letudom utazni ahol normális szállást kapok érte, itt meg nem találsz semmit ha csak nem fizetsz érte még pluszba. Aki teheti szerintem kerülje. a Fireflies -t.
2020. máj. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Mikor is vásároltad a 2db csomagot?

Mivel a kupon már nincs a rendszerben feltételezem nem most. A vouchereket feltutod egyben is használni,már itt megbukott amit írtál. Mivel ez egy fizetési ezköz van min. értéke, feltutod annyiért is használni,kevesebbért is de több ért is. Sajnálom,hogy nem találtál a 2.000.000 hotel közül az igényeidnek megfelelő hotelt,szállást.

2020. máj. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Mintha egy cikket láttam volna, hogy HVGn valami 'Aranykalászos' FireFlies főmuftit:) megvágott az NMB 200 millára. Hamis hozamot igért az ügyfeleknek? V vmi ilyesmi nem olvastam végig:)
2020. aug. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
2020. szept. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
10-es válaszolnak J. András.
2021. máj. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
50%

Konkrétan megszívtam velük. Baráti alapon megvettem a milliós csomagot, majd a barátokról kiderült, hogy emellé egy saját zsebes mutatványt hoztak létre, amivel megbuktak, így gyorsan átigazoltak a halolaj forgalmazókhoz.

Életemben ennyi tisztességtelen embert nem láttam, mint ezekben a businessekben. Biztos, hogy itt is vannak kivételek, de kétszer voltam közel a tűzhöz, én ezt sosem bírnám csinálni.

A nagyker áras utazásról csak annyit, hogy 2,5x fizetek többet bármilyen utazásért, mintha egyéb portálokon foglalnék.

2022. márc. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Jo jo..... igen tudjuk nagyker áras utazás nem létezik.....gratulálok akkor neked nem való az utazás ment a szállás.hu ra vagy a bookingra de hülyeséget leírni .... hát Gratulálok :-DDDD
2022. márc. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 cartman135 válasza:
Én fél éve kezdtem el náluk dolgozni disztribútorként. Előtte még csak nem is hallottam róluk és nyilván elkezdtem Én is keresgélni a neten. Láttam a régi negatív kommenteket, viszont hál istennek aki ajánlotta azzal átbeszéltem a felmerülő kérdéseim és kételyeim és csatlakoztam nem csak utazóként hanem disztribútorként is. Az első hónapban bőven a magyar átlag feletti jutalékot kerestem. (Azóta folyamatosan növekszünk). Ahogy elkezdtem dolgozni, egyre több embert ismertem meg rendszeren belül. Vannak itt olyanok, akik tőlem sokkal komolyabb jutalékokat keresnek és volt szerencsém megismerni olyan utazókat is aki több mint 200-szor meg több mint 250-szer utazott itt piaci ár alatt az évek során. Olyannal is találkoztam, aki sok millió ft feletti összegeket takarított meg az utazásain rajtuk keresztül. Nagyon sokan szkeptikusak az MLM hallatán és azt hiszik, hogy valami piramis vagy pilóta játék. A tény az, hogy minden cégnek az eladásokból van a profitja. Az eladást pedig a reklámra költött pénzzel tudja generálni. Ezeknél a cégeknél a marketing költséget a disztribútoroknak fizeti a cég. Így van lehetőség egy komoly termékeket vagy szolgáltatásokat kínáló cégben részt venni anélkül, hogy céget kellene csinálni és az ehhez szükséges fejlesztéseket, raktározást, szállítást, üzemeltetést stb. meg kellene oldani. A pilóta játékot vagy piramis rendszereket a törvény bünteti! Ha ez nem egy korrekt network cég lenne, nem menne 13 éve és már rég börtönben lennének a tulajdonosok. Nem lenne több mint 200.000 utazójuk! :D Kifizetésben is korrekt a cég (sosem késtek a jutalék korrekt kifizetésével), szolgáltatásban pedig utaztunk eddig velük 3-szor, volt hogy 10%-al olcsóbban mint ha máshol foglalunk, de volt hogy fél áron! Fontos tudni, hogy abszolút nem úgy működik a rendszer mint évekkel ezelőtt! Tavaly február óta tulajdonosi körben, kompenzációs tervben, szolgáltatásban, kínálatban is teljesen megújultak. 13 év működés, hatalmas partner kapcsolatok, biztosítás 5 millió svájci frankban. Elég stabilak lettek. Ami még nekem pozitív, hogy a pandémia után nem hogy megszűntek, hanem ezt kihasználva hihetetlen módon meg tudtak újulni és egyre inkább virágzik. Nekem már a családom és a barátaim is itt utaznak és valóban érdemes keresgélni mert tényleg ki lehet fogni akár fél árakat is! (Volt, mikor ettől nagyobb kedvezménybe is bele futottunk!) ;)
2023. okt. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Én kb. fél éve csatlakoztam a céghez, és nagyon jó döntés volt!! Azóta csak a Firefliesnál foglalok, (tegnap is itt foglaltam🙂). Rengeteget spóroltam már vele az utazásaimon, és nem csak én, hanem a családom és a barátaim is. És nem mellesleg többezer eurót kerestem már vele.

Végtelenül korrekt a cég, mindenkinek szívből ajánlom, aki szeret utazni, vagy sok pénzt keresni, esetleg mindkettő😉.

2023. okt. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Én kb. fél éve csatlakoztam a céghez, és nagyon jó döntés volt!! Azóta csak a Firefliesnál foglalok, (tegnap is itt foglaltam🙂). Rengeteget spóroltam már vele az utazásaimon, és nem csak én, hanem a családom és a barátaim is. Végtelenül korrekt a cég, mindenkinek szívből ajánlom, aki szeret utazni, vagy korrekt módon sok pénzt keresni, esetleg mindkettő😉.

2023. okt. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!